Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda Accord, Astra G vagy...

Honda Accord, Astra G vagy Golf 4?

Figyelt kérdés

Családi autónak kellene(2 kisgyerekkel kell számolni), mindenképp benzines<--mivel sok a rövid táv(városi használat). Emiatt a fogyasztás se számít annyira! Kicsit sportosabban vezetek, de nem gyorsulásra venném, csak legyen dinamikus(akár klímával is)

Kis tuning majd lesz a későbbiekben(minimális ültetés+felni)

Az elsődleges szempont mégis a megbízhatóság!

Akár a felsoroltakon kívül más is szóba jöhet...



2014. ápr. 1. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
A kritériumaid alapján én a Ford Focust ajánlanám.Futóműve jóval jobb és sportosabb mint amiket te irtál.Emellett megbizható,elég olcsón fentartható.1,6 1,8 2,0 benzinest ajánlom.
2014. ápr. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
akkor már a mondeo jobban tetszik...
2014. ápr. 1. 22:19
 3/5 anonim ***** válasza:
pedig a valamire valók a Focust veszik,....
2014. ápr. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kinek mi, de tény hogy olcsóbban fenntartható, azért még ránézek mindkettőre, várom a Focus MK1 és Mondeo Mk3 tapasztalatokat!
2014. ápr. 1. 22:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok.A családomban van focus és mondeo is.Minden héten vezetem őket.A focus kissebb ügyesebb városi használatnál.Sportosabb a futóműve is.De mind a kettő nagyon stabil.Mondeo már inkább kényelmes luxusosabb.Belül óriási a hely,főleg a hátul űlőknek.Hát nehéz választás.Attól is függ miből találsz jó állapotút.Focust 2002-től ajánlom,akkor volt modelfrissítés.Előtte eléggé rozsdásodott(salynos a miénk 2002 elötti)Mondeo 2004-be volt frissitve.Akkor sokat javítottak rajta,meg szebb is lett.Ebbőlis az újítottat ajánlom 2.0 benzinest.Ülések mind a kettőbe kényelmesek.
2014. ápr. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!