Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alfa Romeo 159 vélemények?

Alfa Romeo 159 vélemények?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 3. 17:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Kezdenek egyre többet behozni belőle használtan. Rájöttek a népek, hogy nem olyan rossz, mint mondják. Kinézetre is az egyik legszebb személyautó. Nagyon kitűnik a forgalomból. Az áruk is jó. Itt 1.5 milliótól már lehet venni. Olaszból, németből még olcsóbban be lehet hozni. Nekem kéne.
2014. ápr. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
56%
Ha leszarod hogy nincs hátul hely, akkor a legkirályabb autó, a futómű-kormány jobb mint a 3-as bmw-ben.
2014. ápr. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
13%

Azt hogy a kormány és a futómű jobb benne mint egy 3-mas BMW azt te se gondoltad komolyan ... ha viszont komolyan gondoltad akkor nem sok eszed lehet ..

amugy nem olyan rossz autó csak annyi a baja hogy olasz tehát megbízhatatlan !!

2014. ápr. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
73%
nagyságrendekkel szebb és vezetni is jobb egy alfát, mint egy akármilyen német taknyot.
2014. ápr. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
20%

Hát ha hülye vagy akkor igen meg nem ültél még német autóban akkor lehet

figyelj én ültem már alfába, most BMW-m van sokkal jobb vezetni jobban megy megbízhatóbb..

Az hogy melyik a szebb az meg szerintem mindenkinek más

de az eladási listákon nézd már meg hogy a Német autókból vagy a szar olasz autókból adnak el többet

mellesleg az autó ott kezödik hogy Német és itt véget is ért

2014. ápr. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 alfamate89 válasza:
96%
Mondjuk a 26%-al nem vagy épp mérvadó :D Nyilván volt egy első autója, ami mondjuk egy 300.000 Ft-os Alfa volt, most meg van egy 2 millás BMW-je és ezt hasonlítja össze... A lényeg, hogy ugyan abban az árkategóriában Én Alfára szavazok és a 159-esben nem fogsz csalódni. Nekem is Alfám van és 7 év alatt csak elektronikai problémák voltak vele, sajnálatos módon az német benne... Ez saját tapasztalat!
2014. ápr. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Ötös: Jók a német autók, de azért nem kellene az elvakult japánautósok mintájára minden más autót szidni. Legyetek már jobbak.

Nem mellesleg olasz a Maserati, ami nagyobb presztízsű márka, mint a "tucat" Mercedes. Gyártanak az olaszok még Ferrarit, Lamborghinit, amelyek már a Porsche felett vannak.

A 3-as Bmw (az utolsó 3 generáció) vezetési élménye nem jobb a 159-es Alfánál, de nem is rosszabb, kb. egy szinten vannak, írom ezt kipróbálva mindkettő oldalt. A 159-es már német felügyelet alatt jött létre, megbízható autó. Az újakra 120 000 km garanciát adtak, ha jól emlékszem. A szépség relatív, az igaz, de nagyságrendekkel több ember mondja az Alfákra, hogy szépek, mint bármi másra.

Az autóbehozók helyében ráállnék a 159-re, mert biztos, hogy mindig akadni fog olyan, aki elcsábul és megveszi. Az értékét jól tartja. Sok keveset futott 159-est kínálnak szervizkönyvvel. Ez amolyan titkos tipp, ha autóvásárlásra kerül a sor.

2014. ápr. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
10%
Nem 300 ezer forintos alfa volt ... azt meg nem tudom honnan szedted hogy a Ferrari meg a lamborgini a porsche felett áll ezt úgy mégis ki mondta ?? mellesleg a Lamborghini Audi motor váltó futómű akkor abba mi az olasz ?
2014. ápr. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
97%

Attól, hogy az anyavállalat 98 óta a VW konszernen belül az Audié, még olasz. Az Audival való közösködésre már nem lennék olyan büszke. A Gallardoban dolgozó motort, ami mellesleg Magyarországon készül, pedig elsősorban a Lambóhoz tervezték és belekerült az S6, S8, R8 modellekbe is.

Aláírom, hogy az Alfánál is a német eredetű alkatrészek okozzák a legtöbb bajt.

A Ferrari és a Lambo presztízse nagyobb, ugyanakkor sokkal ritkább és értékesebb autók, nincs belőlük mindenféle népautó, mint a Boxster, vagy a Cayenne.

Nem utálom az Audit, se a Posrche márkát. De ha egyszer felettük van a Ferrari és a Lambo...

Na elég a szétoffolásból, a 159 is egy nagyon jó kocsi. Egy fő gond van vele. Az, hogy nehéz. Ezért inkább valamilyen nyomatékosabb, nagyobb dízel motorral venném, ami kevésbé szomjas, mint a benzinesek.

2014. ápr. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 alfamate89 válasza:
91%
Végre egy értelmes ember összeszedte a lényeget! Teljes mértékben egyet értek vele.
2014. ápr. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!