Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alfa Romeo 159 vélemények?

Alfa Romeo 159 vélemények?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 3. 17:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
69%
Kicsi hazánkban megveszik a BMW-t mert akkor már hű de vagány a faszi mert ő BMW-vel rohangál, ha kirohad a BMW akkor is azt veszi mert az BMW, kb ilyen szinten vannak a BMW-s "gyerekek", tisztelet a kivételnek. Nagyon jók a BMW-k, mellesleg én Alfa-s vagyok, de függetlenül ettől minden autót tisztelek, oly annyira hogy a legelső autóm egy kis Polski volt, amit rendberaktunk faterrel majd elindultunk a haverokkal Isztanbulba vele, 4-en ültünk benne, lassan ment, gyakran meg kellet állni mert meleg volt, de nem hagyott cserbe és elértük vele Isztanbult. Most Alfa 159-em van, 2.4-es JTDm Q4 és nagyon szeretem, remek érzés vezetni. Ültem már BMW-ben, azt is jó volt vezetni, kellemes autó és szívesen vennék BMW-t ha nem lennék Alfa fan.
2014. ápr. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Azt kihagytam hogyha már Olasz-Német autó párcharban áll a válaszolóközönség, hogy pl. a Maserati Ghibli fényévekkel szebb, jobb és kényelmesebb mint a BMW vagy bármely más német gyártó azonos kategóriájú autója. Ezt most ne értsétek félre, nem lejárom a többi autót csak ez így van.
2014. ápr. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
#11: milyen BMW?????? Ez a kérdés az Alfa Romeo 159 véleményekről szól :)))))))))) Szerintem elnézted a kérdést, vagy a weboldalt (ez nem a panaszvonal). :))))))
2014. ápr. 15. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
#12: szintén, én sem a BMW sem a Maserati véleményekre nem vagyok kíváncsi, csak az Alfa Romeo 159 témában adott válaszokra. Mert engem is foglalkoztat ez az autó. De ehelyett azt látom, hogy egymás torkának estek.
2014. ápr. 15. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
11-es vagyok, német autóztak az előző hozzászólók és a BMW-t hozták fel, erre reagáltam, hogy ilyen csőlátásúak sokan, hogy csak a BMW mert az német stb stb.
2015. febr. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon jó autó. Az öthengeres dízel motorja és futóműve az egyik legjobb, veszi a fordulatot mint egy kihegyezett karburátoros benzines és ott is bekanyarodik ahol nem lehet. Ilyen közvetlenséget nem tapasztaltam más dízelnél. Ha könnyebb lenne egy 300 kg-val szinte tökéletes lenne. Más autóban még nem láttam gyárilag beépített turbó nyomás mérőt. Alfákban az ember mindig megérez egy kis versenyautó érzést, nemhiába az Alfa komoly versenysport múlttal rendelkezik. A következő autóm szerintem ez lesz. És igen, a sorrend Ferrari, Maserati Lamborghini Porsche. A nagy német gépgyártás nem véletlenül vásárolja fel a nagyhírű olasz gyárakat. Van amihez az olaszok jobban értenek.
2015. ápr. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!