Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az Fm-transmittertől merülhet...

Az Fm-transmittertől merülhet le az akksim?

Figyelt kérdés

Először is leszögezném, nem értek a kocsikhoz.. Fm-transmittert használok zenehallgatáshoz, akár rövid, akár hosszútávra megyek autóval. Amikor nem használom, mindig kihúzom. Bár megnéztem és ha a gyújtás nincs rajta, nem is világít. Tehát én gondoltam, hogy csak nem zabálja úgy, hiszen ha nem világít, nem kap áramot... de a biztonság kedvéért mégis kihúztam. Ma mentem a szokásos utamon és a semmiből leállt az autó. Először annyi volt, hogy nem tudtam rendesen fékezni, a váltás akadt és püff leállt... leginkább fékezésnél fordult ez elő. Az akksim nem régi, decemberben lett új belerakva. Mi lehet a probléma? Akkor szoktam bedugni, mielőtt elindulok. Tehát: bedugom, indít, és megyek. Most akkor? Valaki segítene? Előre is köszönöm :)

L22



2014. ápr. 3. 20:30
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Kedves 10. válaszoló! Megmondom őszintén annyira besz.artam, hogy mivan, hogy kicsit lefagytam. Az a vicc az egészben, hogy most volt a kocsi gumicserén és szólta a fazonnak, hogy mindent legyen kedves lecsekkolni. Hát lehet idáig nem terjedt a figyelme..
2014. ápr. 3. 21:26
 12/16 anonim ***** válasza:
mert a gumis nem villamosságis. meg nem motorszerelő. mert az asztalos sem fúr fogat.
2014. ápr. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ehhez semmi köze sincs a transmitternek!Ha az szívná le az akkut akkor be se tudnád indítani az autót,de annyira kicsi az áramigénye hogy több nap vagy hét kellene hozzá!A gumisnak meg mégúgy sincs köze a motorhoz!Lehet csak lefulladtál lehet elektromos vagy gyújtás hiba alapjárat beállítás stb szóval sok minden!A transmittertől nem fog leállni az autód!
2014. ápr. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
a gumis autószerelő, csak hozzá szoktam elvinni... :)
2014. ápr. 3. 22:15
 15/16 anonim ***** válasza:
ha leáll a motor, akkor ha van fékrásegítő meg szervó akkor azok kikapcsolnak, így lehetséges hogy nem tud rendesen fékezni, mivel az autó nem segít rá.
2014. ápr. 4. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
#15. Az okè h álló motorral nincs rásegìtèy de ugy ìrja h nem tud fèkezni MAJD leállt...
2014. ápr. 4. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!