Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek gáz, ha egy autó...

Szerintetek gáz, ha egy autó csak optikailag van tuningolva?

Figyelt kérdés

Ha a kasztni, felni, fényezés van rajta Kipofozva, de a motor nincs "felpiszkálva", hanem csak mondjuk egy 1.6-2.0 közötti motor van benne.

Persze a külső is csak ízlésesen...



2014. ápr. 6. 16:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Az 1.6-2.0 motor, főleg ha újabbfajta benzines vagy dízel, már tud menni. Szép fényezés, szép felni oké, én a kasztnit nem piszkálnám, de ez egyedi, valamelyik autón szépen tud kinézni, valamelyiken meg nem. A lényeg nem kell túlzásokba esni.

A gáz az, amikor ott a 4 kipufogó a kocsi végén, matrica, felni(minél nagyobb, annál vagányabb valaki), a motortérben meg üvölt az ezres szuzi motor, és az 50-es MTZ országuti 9-ben jobbat gyorsul két köbméter kormot hátrahagyva. Na az a gáz.

De hogyan is tuningoljuk, első a biztonság! Fék, futómű, majd mehet a motor.

2014. ápr. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
4 kipuf veg se bizti h cikk, mercis vok, s500 s55 amg n is lattam mar, de lehet en vok giccses, de bejott, persze 800 as marutin mas velemenyem lenne.
2014. ápr. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 dirtboy ***** válasza:

attól függ milyen stílusban van tuningolva,ha úgy csinálta meg mint a f&f es autók aztán menni meg nem bír az elég sz ar ügy.

ha meg csak szépen ízlésesen van meg csinálva akkor abszolút nem tartom gáznak.

hogy jobban értsd

ennél szerintem gáz lenne

[link]


de ennél szerintem nem

[link]


az első azt sugallja ő az utak királya /tehát motor is kéne benne/ a második inkább csilivili desig autó,tehát nála nem a menet teljesítmény a fő szempont.

2014. ápr. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

nem gáz, legyen egy két elem ami illik rá


akkor van ciki, amikor fel van téve a kipuffogó, ami messziről ordít, aztán az 50 ló nem nagyon akar menni

2014. ápr. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem, sőt én csak azt támogatom

amúgy most már műszakin bele fognak kötni a tuningba (a motorba, optikaiba még nem)

2014. ápr. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A második linket nem nyitja meg..

Amúgy egy fehér borám van 1.6-os motorral.

Szeretnék rajta 1-2 dolgot megcsinálni.

Karosszériát matt feketére fóliáztatni, 16"-os alufelniket rá. Előre pedig embléma nélküli rácsot, ledes lámpákat, illetve kicsit "bemorcosítani". Hátra is másik lámpákat.

Illetve a matt feketét kiegészíteni almazölddel. Pl a hűtőrács szegélyét és a felni peremét olyanra fényezni.

Nekem ez a színkombináció nagyon tetszik..

2014. ápr. 6. 18:12
 7/9 anonim ***** válasza:

teljes fóliázáskor tudtommal új műszaki kell...

amúgy szép lehet ahogy elképzeled...

2014. ápr. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom, hogy csak az okmányirodában kell bejelenteni...
2014. ápr. 6. 19:08
 9/9 anonim ***** válasza:
Én véleményem szerint akármilyen tuning lehet egy bármilyen kocsin, mind ciki. Én nem bírnék egy ilyenbe megjelenni.Akkor vagy gyárilag sport/sportos vagy egy elegáns kocsi.
2014. ápr. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!