Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlanátok...

Milyen autót ajánlanátok kezdő jogsisnak?

Figyelt kérdés
10-12 éves autóra gondoltam, olyan 7-800 ezret szánok rá. 24 éves női sofőr vagyok, tehát valami kis megbízható, nőcis kocsira gondoltam. Mit ajánlanátok?

2014. ápr. 6. 19:08
 1/8 anonim ***** válasza:
64%

kis köbcentis benzines, lehetőleg kis kasznis autó


sok minden szóba jöhet: yaris, corsa, swift, matiz stb

2014. ápr. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Opel Corsa, Ford KA, Toyota Yaris. Mindhárom kicsi, nőies és elérhető az általad behatárolt évjáratban és értékben.
2014. ápr. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Yaris, Corsa, Fabia
2014. ápr. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

bár milyen kocsiból tudsz nőcist csinálni, pár ezer ftból


[link]

2014. ápr. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40%

5-600.000 ft ért már nagyon jó állapotú swifteket lehet venni 2002-2003-as körülieket.És még pénzed is marad bőven egy nagyon alapos szervizre vagy néhány teli tankolásra.

Ha csak városban kell elég a 993 3cm-es 3 hengeres is.Ha lakot területen kívül is sokat akarsz menni akkor már érdemesebb az 1.3 16V 84 lóerőset választanai ez már szedi a lábát rendesen ha kell.

2014. ápr. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%
1.0 vagy 1.3 Swift, jó áron kapni jó állapotú darabokat, ráadásul gond sincs belük, ami azért előny szokott lenni nőknél, ha nem kell szervízelni gyakran a kocsit.
2014. ápr. 7. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

XD Nem tudom miért ragaszkodnak a kezdők kis kocsikhoz..

Volt nálam életem során pár kicsi autó.. 10 év gyakorlat után is féltem közlekedni velük. Ledudálnak rámhúzzák átmennek előttem stb.. Világ életemben nagy ormótlan autóim voltak és megszoktam hogy nem történnek ilyesmik velem.

Amúgy igaza van az előttem szólónak bármilyen autót lehet nőiesíteni. Barátnőm pl egy fekete corvettra vágyott rózsaszín(viper) csíkokkal :)

Ha meg tényleg kis autó kell akkor ford fiesta vagy opel corsa. Esetleg valami japán.. Azok is jók.


De jut eszembe... :)

Tessék nőiesített autó!

https://www.youtube.com/watch?v=WeBdbATPFVs

2014. aug. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kezdő autónak szerintem ideális lenne egy VW Lupo.

Kicsi, csajos autó, könnyű parkolni vele, majdnem bárhová befér, bármely motorjával megbízható. Szervója vajpuha


Ha nem ragaszkodsz a benzineshez, érdemes belőle dízelt is nézni.


Létezik belőle egy spórolós változat, VW Lupo 1.2 TDI 3L

(Elméletileg 3 litert fogyaszt)

2014. aug. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!