Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy kell lassan elindulni...

Hogy kell lassan elindulni egy autóval?

Figyelt kérdés
Tudom nagyon buta kérdés, de egyszerűen nm tudok lassan elindulni az autóval (kezdő vezető, szivatós autó).Nagyon nagy hátrány ez?

2014. ápr. 6. 23:16
 1/5 dirtboy ***** válasza:
kis gáz vagy ha elég erős hozzá az autó nem is kell gázt nyomni,a kuplungot pedig lassan engeded fel
2014. ápr. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szivatós autó?:D

Érezni kell mikor fog a kuplung, ennyi az egész. Ha nem megy, többet kell gyakorolni. Az nem hátrány, ha nem lassan indulsz, de az igen, hogy nem érzed a kuplungot, mert ebből adódnak a lefulladások, ami igen balesetveszélyes.

2014. ápr. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 dirtboy ***** válasza:
ja persze a lassú gurulásra értettem azt hogy nem kell gázt nyomni,nyilván ha csak pl lámpa miatt álltál meg és utána indulsz akkor a kis gáz kell majd.
2014. ápr. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot :) Egyébként első vezetésem volt és 5-ször fulladtam le vele indulásnál..utána már minden pöpec volt..és igen sajnos ténleg nm érzem még a kuplungot :( De remélem hamar ráérzek majd :D
2014. ápr. 6. 23:28
 5/5 anonim ***** válasza:
kell egy kis idő míg ráérzel, inkább gyakorold többet, hogy ne később legyen gond belőle. :)
2014. ápr. 7. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!