Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy átlag autóval hányasban...

Egy átlag autóval hányasban lehet elindulni max?

Figyelt kérdés

Ok 1-es az alap, 2 essel is eltudok, 3 ast még nem próbltam, de elvileg azzal is ellehet indulni, 4 esbe egyszer beraktam véletlen, mert rükvercbe akartam, és picit engedtem a kuplungot, már recsegett, és lefulladt.

Tehát egy átlag autóval max 3 asban lehet elindulni ügyesen?


2012. jan. 11. 11:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs emelkedő, nincs nagyon megterhelve az autó és nagyon ráérsz csúsztatni a kuplungot, akár a legfelső fokozatban is el lehet indulni. Csak nagy gázt kell adni és rettenetesen sokat kell játszani a kuplunggal. Ennek ő külön szokott örülni, néha még le is ég nagy örömében.
2012. jan. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Előfordult, hogy kuplungos volt az autóm, nem emelt ki rendesen. 3.-kal alapjáraton elindult, az elég is volt 0-100-ig.:)
2012. jan. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Én indultam már el gáz nélkül, 5.-be is.

1.4es benzines autóval.

2012. jan. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy én hülye vgyok harminc éves jogsival, de az autónak az a jó, ha egyessel indul, vagyis ez a guruló sebesség. Minél előbb váltani kell a kettesre, a többit már tudod. Én nem gyilkolnám különféle próbálkozásokkal.
2012. jan. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ne próbálgassad, mert nagyon rosszat tesz a kuplungnak.
2012. jan. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
3asból simán elindul az enyém ha véletlenűl oda váltok és nem 1-esbe :) VW váltó :)
2012. jan. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"Én indultam már el gáz nélkül, 5.-be is.

1.4es benzines autóval."

Mindenki eltud. 800 ccm es marutival is ellehet indulni 5 ben gáz nélkül. csak fél óráig csúsztatod a kuplungot, aminek eredménye, hogy leég a kuplung(kb 100e ft a csere..)

2012. jan. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én 1X véletlenül 1-es helyet 3-kal indultam, kicsit fura hangja volt, de lassú kuplunggal elindult, utána természetesen 2-es következett. Opel
2012. jan. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Dehogy ég le, milyen félóra. Magam is elindultam már (csak a kipróbálás erejéig) a sajátommal (1.6 benzin), ötödikből. Úgy egy 30-40 másodpercig kellett csúsztatni a kuplungot, gázt nem adtam, az autó elindult. Slussz.
2012. jan. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
5-ösben
2012. jan. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!