Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » John deere 6200,4 és fél...

John deere 6200,4 és fél millióért jó választás lenne?

Figyelt kérdés
Egyébként az ilyen régebbi típusokhoz alkatrész, szervíz, az mennyire könnyen beszerezhető, és ha igen, nagyon drága? Tehát milyen a szervíz ezeknél?

2014. ápr. 7. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Mennyi üzemóra van benne?

Ha bele kell nyúlni az húzósabb! Igaz nincs JD-m és nem is lesz sajnos. :)


De ha jól tévedek akkor van hozzájuk alkatrész, viszont igazából egy JD forgalmazónál, szerviznél érdeklődnél többet tudnának mondani.

2014. ápr. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A jófogáson láttam, de nincs odaírva. Máshol meg 7-8 m-ért van. Igazából nem nagyon értek hozzá, és azért kérdeztem, mennyire lehet nehéz utána a szervízelés, főleg egy ilyen régebbivel, mondjuk az újabbakkal sem vagyok tisztában, dehát ott csak a pénztárca szab határt. Az tényleg húzós, ha bele kell nyúlni, hallottam már egy-két esetet, ami eléggé meglepett.

Meg azt se vágom, hogy egy ilyen régebbivel éri meg jobban, mint egy közel ugyanolyan árú újabb, de alacsonyabb kategóriájú gép.

Amúgy a 6330-as tetszik még, meg van egy két másik gyártó is, ami bejön. Csak ez az utóbbi típus 18-20 m között. Nem lesz nekem, csak ha aranyeső esik :)

Maradok én a jó öreg mtz-nél!

2014. ápr. 8. 20:02
 3/5 anonim ***** válasza:

Mert mennyit szánnal rá?

Hektár mennyi? Persze nem kötelező elárulnod! :D


Amúgy ha találnál egy jópofájú 6310-est az is jó széria, meg a többi xx10-es sorozatszámú is amúgy, persze kicsit több az ára 4,5-től.

2014. ápr. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Na, a 6130-as tetszik még. Az még jobb lenne mint a 6330-as. Á nem sok, annyi amennyire még elég az mtz is. De azért jó lenne egy új jószág :)

Majd megnézem azokat is amiket mondtál. Amúgy csak pár milka lenne rá.

2014. ápr. 13. 10:36
 5/5 lopocs.mpek válasza:
lehet kapni alaktreszt csak nagyon draga
2016. jan. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!