Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Japán autóknak még ma is...

Japán autóknak még ma is gyenge pontjuk a korrózió?

Figyelt kérdés
A 90-es évekbeli példányokról lehetett hallani, hogy probléma volt.
2014. ápr. 8. 19:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
28%

Ez így egy kicsit vicces.Ugyanis Pl a németeknél és a Franciáknál Sőt igazán csak az olaszoknál sok olyan model van ami igen csak szeretet rozsdásodni.

Szóval azért hogy te nem szereted a japán autókat nem kéne lejáratnod ilyen baromsággal őket,főleg olyan dologgal nem ami az akkori autók 90-százalékára igaz volt.

2014. ápr. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szeretem a japán autókat, semmi bajom velük. Nincs ebben semmi lejáratás. :-)
2014. ápr. 8. 19:59
 3/12 anonim ***** válasza:
63%
igen 100év alatt a mostaniak is elrohadnak
2014. ápr. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Most minek kellet lenullázni a válaszomat.Csak az igazat írtam le!
2014. ápr. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Heló kérdező.

Én vagyok az akit macilaci08-ként ismernek sokan :D

Én is szeretem a japán autókat lehet hogy a keleténél még jobban is. :D

Személyes tapasztalatból írom ,hogy ez amit a kérdésedben írtál nem igaz.Ugyanis volt egy 93 Toyota carinám.Én autót váltottam,de ez az autó az édesapámnál maradt tavalyelőtt jelent meg rajta az első rozsda pötty a jobb hátsó sárvédőn.

Vagyis a kocsi akkor 19 éves volt.Meg még az előttem lévő gazdájánál át eset egy küszöb cserén.

Szóval szerintem nem voltak annyira rohadósak a 90-es években gyártott japán autók.

Megnézném azt ,hogy egy mai autó ,hogyan fog kinézni majd 20 évesen ez majd kiderül 20 év múlva.

2014. ápr. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%

@3

A kerdes egyetlen hibaja, hogy biztosan kovetkezik belole, az a teny, hogy regen rozsdasodtak. Ezt azonban a leirasban enyhitit a kerdezo, azzal, hogy "lehetett hallani". Ugy gondolom, hogy teged ez bosszantott fel, mint ex vagy jelenlegi regijapan auto tulajt es emiatt adtal ertekelhetetlen valaszt. Gondolok arra, hogy nem vetted figyelembe, azt hogy a kerdezo tenyleg arra kivancsi, hogy a mai japan autok rozsdasodnak-e az atlagnal jobban. Nemgondolom, hogy volt barmifele "lejaratas" a kerdesben. Arrol nem beszelve, hogy senki nem kivancsi fuggetlenul arra, hogy a regi olasz meg egyeb jarmuvek mennyire rozsdasodnak. Csak ennyi dolog miatt ertekeltek a valaszodat egy kutyaugatassal sem egyenlo ertekunek.

A kerdeshez sajnos nem tudok hozzaszolni, nem lattam meg alulrol mai japan autot, de van egy '92-es concertonk, ha erdekel arrol tudok meselni.

2014. ápr. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%

Én bontottam már 1999-es Mazda Premacy-t - ha ezt lehet "mai"-nak nevezne. Rendesen kezelve volt mindenhol, egy deka rozsda nem volt rajta.


Sok olyan 90-es évek beli japán volt hajlamos rohadni, amik csak képeslapon látták Japánt, pl az Angliában gyártott Civic-ek.

2014. ápr. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ami még inkább többet számít, hogy miként van bánva a kocsival. Sokan például télen miután sózzák az utakat nem mossák le rendszeresen a kocsit...

Évente nem két autó fordul meg nálunk a műhelyben, de eddig nem sikerült konkrétan párhuzamot vonni a származás és a rozsda tekintetében, sokkal inkább a karbantartás terén, láttunk híresen rozsdásodó típust is patyolat állapotban, mindössze gondos tulaja volt...

2014. ápr. 9. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
6-os válaszoló jól mondja. Hallottam pletyka szinten ezt a japánokról, és érdekel, gondoltam megkérdezem. Mivel sanszos, hogy japán autóra esik a választásom. Ha úgy jött le a kérdés első feléből, hogy tényként van közölve, h rohadnak, akkor sorry a megfogalmazásért! :-) Hallottam, és érdekel így van e?
2014. ápr. 9. 12:07
 10/12 anonim ***** válasza:
Jó, de kicsit konkretizálhatnád a tipust és az évjáratot, mert az hogy japán és '90-től '00-ig az kevés.
2014. ápr. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!