Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha B jogsival vezetek csuklós...

Ha B jogsival vezetek csuklós buszt, mennyivel vagy milyen büntetést kapok?

Figyelt kérdés
Saját részre akarok venni egy csuklós buszt Németből. (Vezettem már... a kötekedőknek)

2014. ápr. 11. 22:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Borzasztó sokat, főleg ha még kint fognak meg. Simán el tudom képzelni, hogy egy BAG kontroll után kattan a bilincs.
2014. ápr. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát vezetéstől eltiltást kapsz, vagyis kapnál, de én még soha a büdös életbe nem láttam, hogy buszt megállítottak volna igazoltatni. Autót, kis-nagy teherautókat meg kamionokat szoktak. Buszt kíváncsi lennék, hogy egyáltalán valaha is állítottak-e meg zsaruk... Még tavaly egy BKV-s csuklós troli busznak hátul semmi világítása nem volt. Úgy közlekedett utasokkal. A rendőrök még csak nem is szóltak neki, semmi. Pedig ott mentek mögötte. Aztán mikor megtudták előzni, otthagyták a fenébe.
2014. ápr. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Menetrend szerinti járatot nem állítanak meg, ha csak valami nagy gond van. Viszont az export rendszámos üres buszra lehet harapni fognak. Főleg, hogy azokat legtöbbször Romániába és Bulgáriába viszik, úgy, hogy gyakran semmit nem tartanak be az AETRből.


Alapból, ha nincs rá jogsid, már az is rengetegbe kerülne, de GKI sincs és még a kezedbe adnak egy jó kis AETR büntetést, akkor lesz ám pislogás. Ez egy bukta esetén tőlünk nyugatabbra több milliós tétel, de itthon is 7 számjegyű.

2014. ápr. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Bajer ***** válasza:
Olcsóbb ha bérelsz egy sofőrt és az behozza neked, te meg elkíséred utasként.
2014. ápr. 12. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem is tudnád vezetni szerintem.....
2014. ápr. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a 4-es válaszolónak igaza van, lehet, kéne sofőrt bérelni, aki áthozza, itthon meg már ha nem forgalmas helyen vezeted, kisebb az esély, hogy elkapnak. Amúgy szerintem ha mégis elkapnak, nem kis büntetés jár érte. Ha forgalmasabb helyen szeretnéd vezetni, lehet, hogy jobb letenni a D+E jogsit és akkor teljesen nyugodtan vezetheted. Bár a D+E jogsi se olcsó.
2014. ápr. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csuklósbuszhoz elég a D.
2014. ápr. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Uncsi már ez a sok kamu kérdés,főleg az ilyen átlátszóak!

Kedves Roland666!

Az előző kérdésedben még egy özvegynek sem tudtad vissza fizetni azt amivel tartozol.

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__556..

Mellesleg ez az özvegy ellopta a kocsidat te meg itt nyígtál utána hogyan tudnád vissza szerezni.

Na most akkor ha elvagy adósodva mi a faxból akarsz te csuklóst buszt venni.Talán keresel újabb nyugdíjas párt akit lehúzhatsz.Gondolom kisebbségi tagsági vagy te is mert nekik a szokásuk a jószívű öregek kihasználása!

2014. ápr. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!