Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Takarjam, vagy ne? Holnapra...

Takarjam, vagy ne? Holnapra -20 fokot mondanak, mi a véleményetek, az autóm hűtője elé a kocsi orrára egy kis darab neylont tennék, mert, elég lassan indul el a fűtésem.

Figyelt kérdés
Opel Astra G 1,9 TDI
2009. dec. 20. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Én ezt nem javaslom, max. addig amig 4-5 km.-t megteszel, majd leveszed, mert ez már egy modern autó, nem UAZ, amire volt is rendszeresítve hűtőtakaró, és azt lehetett ki/be gombolgatni, hőmérséklet/igény szerint.

Volt aki azzal is pórul járt, mert megfőzte a motort!

2009. dec. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Hali én a helyedben nem tenném mert akkor rövid úton megölöd a motort inkább ha teheted ébredj fel kicsit korábban és járasd a motort. Nem hiszem ,hogy kertes házban laksz mert akkor lenne fűtött garázs így inkább vidd magaddal a kávét az addig is melegít amíg fel nem fűti magát a kocsi.
2009. dec. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmi értelme, ha jó a termosztát, akkor úgyis lezárja a hűtőt, amíg hideg a motor, ha meg nem jó, akkor ki kell cserélni, nem takargatni...
2009. dec. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Emberek, minusz fokokban hogy főne meg a motor? Max akkor ha gyilkolnák szegényt. Nyugodtan rakj a hűtő elé egy karton dobozt, énis raktam a kocsim hűtője elé(1997 Ford KA) és semmi baja. Normál használat melett nem kell félni attol hogy megfő.
2009. dec. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
JA és annyit hozzáfűznék hogy az előttem szóló jól irja a termosztátos dolgot, viszont ha már elkezd melegedni a motor, a termosztát kinyit, viszont a hideg menetszél annyira hűti a hűtőt hogy nagyon lassan kezd el melegedni.
2009. dec. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!