Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az elsősegély csekket (vizsgad...

Az elsősegély csekket (vizsgadíj) helyszínen kell fizetni?

Figyelt kérdés
Próbáltam telefonon időpontot kérni, de azt mondták kell előtte jelentkezési lap, és a csekk sorszáma. Szóval előtte be kell mennem a csekkért, de azt nem tudom hogy azonnal ki kell-e fizetnem. Időpontot sem kérhetek amíg be nem fizetem a csekket? Egyébként "B" jogsihoz kell.

2014. ápr. 14. 10:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

nekem a tanfolyamon odaadták.

amikor bediktálod a számot róla, akkor az alapján nézik meg valszeg, hogy be van e fizetve. Tehát amíg nincs befizetve, hívni se érdemes őket.

2014. ápr. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mert a csekket szerinted hol szokás befizetni? az iskolába? :)
2014. ápr. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Arra voltam kíváncsi, ha pl. ma bementem volna a csekkért, azt azonnal ki is kell-e fizetni.:) Akkor még fölösleges bemennem, mert még úgysem tudom befizetni, és még bőven van idő a vizsgaidőpontig. Köszönöm szépen!
2014. ápr. 14. 14:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Csekket csak postán lehet feladni tudtommal. Vizsgadíjat meg ki lehet fizetni a vizsgán is.
2014. ápr. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!