Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak 3ajtós opel...

Első autónak 3ajtós opel astra g? mik a tipus hibái? 1.6 16v 101le vagy 1.8 16v 116lóval vegyem? Mennyire szereti hoszútávon 150-160at? Gyorsulás? Előzéshez mennyire jó? Fogyasztás?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 14. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Opelforum.hu g astrás topicját javaslom olvasgatásra.
2014. ápr. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fogyasztása katasztrófa 8 liter alá nem megy annál csak több lesz. Hamar ellustul a kipufogó hamar lerohad róla azzal is lesznek gondjaid, az ecotec motor ami ezekben van szerintem nem a legjobb az 1.6-osok nagy részben eszik az olajat de rendesen, mindig villog valami a műszerfalon, valami hibája mindig lesz, nem a legjobban eltalált motor. Biztos van benne ami jól működik de én azt javasolnám tapasztalatból hogy ne vegyél ilyet mert szerintem 1 fos, 1.8-ról nincs véleményem mert azt nem tudom milyen de az 1.6-hoz már volt szerencsém sajnos
2014. ápr. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

attól függ mi a fontosabb a gyorsulás vagy a benzinsporolás?

de mivel 160al akarsz menni gondolom h nem sporolsz a benzinnel, 9et simán meg fog enni...

2014. ápr. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
150-160-as tempóhoz ne ezt a kocsit akard venni...
2014. ápr. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Golf,Passat,a4,bora 1.9 PD TDI vel?
2014. ápr. 14. 21:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Passat 1.9 PDTDI 131 lovast ha kifogsz belőle 1 jót akkor az jó választás lehet mondjuk olyat aminek csak 1 tulaja volt eddig, és te is jól bánsz vele hidegen és nem hajtod agyonra szerencsétlent mikor még nem üzemmeleg és megadod neki ami kell akkor nem lesz vele gondod. Nekem is tetszenek és szerintem jók is. A volt főnökömnek is az van 550 ezer van benne és még nem kellett belenyulni a motorjába szóval szerintem jók
2014. ápr. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!