Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A sport légszűrőt felrakás...

A sport légszűrőt felrakás előtt be kell vagy ajánlott be olajozni?

Figyelt kérdés

Motorra akarnám rakni! Ès azt tudom hogy a gyári szűrőket felrakás előtt be kell olajozni! A sport légszűrőt is be kell?

Illetve légszűrő olaj helyett mit használjak? (Hallottam règebben olyasmit hogy jó helyette a 2 ütemű olaj is! Ez igaz?) Köszőnőm előre is a segítséget!



2014. ápr. 14. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen gyári szűrőre gondolsz de altalába a gyári szűrők papir szűrők,azt nem szabad olajozni.A sport légszűrőket kell olajozni!Nekem K&N szűrőm volt ami gyárilag be volt olajozva.Ha a tiéd nincs akkor kell rá venni olajat,de rávalót!Nem akármilyen 2t olajat!
2014. ápr. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Oké köszi a segítséget!

Nekem a gyári szűrő nem papiros hanem szivacsos! Akkor veszek hozzá levegőszűrő olajat! :)

2014. ápr. 14. 22:28
 3/4 anonim ***** válasza:
De forgasd meg homokba is utána b*szdmeg!
2014. ápr. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsó xDD na azt azért nem fogom! De már megoldottam a hibát!
2014. ápr. 16. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!