Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » MZ TS 125 gyújtás hiba?

MZ TS 125 gyújtás hiba?

Figyelt kérdés

Van egy 125 mz tsem. Kondira rámértem jó, nincs megszakadva. új pipa, új ngk gyertya,új gyújtókábel, új szénkefe, kommutátor beszabályozva és semmi. Nem ad szikrát sehogy sem. Nem tudom miért nincs ötletem már. Gyujtást hogy kell beállítani?


Egyéb ötletek?


2014. ápr. 17. 15:39
 1/2 kata kata ***** válasza:
Megszakító nincs beégve? Megszakítóhézag rendben?Gyújtótrafó rendben?
2014. ápr. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Na egy kis valtozas azota. Na sikerült megcsinálni most már adja a szikrát, be is indul minden prííma. Csak nem pörgött fel, pedig szimering is most lett cserélve főtengelynél. Hozzá nyultam a karbihoz csak az uszon állítottam mert folyt orrán szájján. Aztan most meg annyi benzint küld a hengerbe, hogy 1 rugásnál hallani lehet, hogy na van vmi aztán már be is köpi. Szikrát nagyon jol adja. DE annyira nyomja, hogy ahol a könyök és a kipufogó összeér még ott is csepeg.


Elgondolásom szerint most kitakarítom teljesen aztan menni kéne neki. Egyébb ötlet, előre is köszönöm..!

2014. ápr. 17. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!