Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mikor vásároltátok az első...

Mikor vásároltátok az első autótokat? Milyet? Miért?

Figyelt kérdés
Hány évesek voltatok, amikor megvettétek első autótokat? Milyen típust választottatok, mennyibe került és mennyit spóroltatok rá? Miért döntöttetek úgy, hogy vesztek egy autót? Volt valami fontos oka, vagy csak elakartátok kerülni a tömegközlekedést? Illetve megbántátok-e, hogy akkor és annyiért vettetek autót amikor és amennyiért? Esetleg változtatnátok-e rajt így visszanézve, esetleg eltolnátok pár évvel a vásárlást, vagy más típust választanátok, vagy más összegért?
2014. ápr. 17. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Az első gépem kétütemű Wartburg volt 15 évesen amit azért vettem hogy tudjak kint a legelőkön meg a földutakon cirkálni meg rodeózni vele mondjuk nem volt semmilyen okmánya és 10 ezer forintért vettem és 1 hónap alatt szét is hullott darabjaira és méhtelepen kötött ki. Jó volt rajta megtanulni vezetni meg a haverok is szerették mert mindig volt valami izgalom, mert sárba sokat álltunk vele elakadva aztán a aki épp arra járt traktorral az huzott ki minket, meg mindenki vezethette mert azt szerintem senki nem sajnálta volna a helyemben. De sokminden más is történt, volt mikor kilómétereket toltuk mert már be sem indult, vagy kifogyott a benzin, szóval az első kocsim az buliautó volt gyerekkoromban
2014. ápr. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a jogsi óta vágytam saját autóra, és az egyetem első évében adódott is egy lehetőség

bátyám 1984-es Ford Sierráját akartam megvenni, de anyámék lebeszéltek róla, meg neki is mondták h ne adja nekem, elvileg túl sokat kellett volna költeni rá, bár sztem nem volt olyan rossz.


Aztán 2012-ben elkezdtem dolgozni, és összeketyegett 3 kiló, amiből rohantam autót venni.

Minél olcsóbb fenntartású, keveset fogyasztó autót akartam, így végül egy 1.0 swift lett, de legalább sok extrás (riasztó, villanyablak, távirányítós központi, ülésfűtés)

2 dolgot bántam meg kissé, az egyik, hogy 3 ajtós, és lehet h inkább 1.3 sedant vettem volna. A másik meg hogy sok apró hibája volt, ami végül elég nagy kiadást jelentett az autó árához viszonyítva. Egy 100-as rászaladt a következő pár hónapban.

Viszont mostmár rendben van, megbízható, és nem adnám el, mert nagyon meg is szerettem.


Jah, és hülyeség hogy swifttel nem lehet csajozni :D

2014. ápr. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

látom, megvan a dogád témája...

az első autóm szuzuki volt, aztán még nyolc szuzuki..ma is az van.


ha mégegy életem lenne, akkor minimum nyolc henger, legalább hat liter, és marhanagy.

2014. ápr. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Beviz Elek ***** válasza:
19 évesen egy Suzuki 1.0, 5 ajtós. 180 pénz volt. Nagyon szerettem, jó kis autó volt. Munkábajárós verda volt, sokat mentem vele, de ritkán kellett itatni :)
2014. ápr. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!