Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW 316 vagy Honda CR-V 2. 0...

BMW 316 vagy Honda CR-V 2. 0 benzines? Új autó mindkettő.

Figyelt kérdés
Tudom teljesen más kategória, de azonos árban vannak, melyik a jobb szerintetek?
2014. ápr. 19. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Én szinte mindig egyedül járok és az a kb 140 ló elég lenne amit a bmw 316i ad, ráadásul az jobban is tetszik, szóval kérdés mire kell neked.
2014. ápr. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egyszerű hétköznapi autózáshoz, semmi extra.
2014. ápr. 19. 19:49
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy csöppet más kategória a kettő. A hármas BmW egy business autó, a Honda CR-V meg egy terepjáró-szabadidő autó. Attól függ, melyikre van szükség.
2014. ápr. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

És ha a 3-as BMW business autó, akkor az 5-öes és 7-es mi lenne? :D

A CRV tényleg tök más kategóriában van, akkor mégis hogy hasonlítsuk össze?

2014. ápr. 20. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hétköznapi használatra bőven okés a 316 szerintem.
2014. ápr. 20. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ötös és a hetes is business. Csak a hármasat úgy hívják, hogy compact business.
2014. ápr. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
40%
business...mekkora szavak...
2014. ápr. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én védtem meg a 3-as válaszoló megjegyzését. Megvezetett engem is a 3-as válaszoló, mert nem compact business car, hanem compact executive car (kompakt luxusautó) a pontos kategória, íme: [link]

Még ezek is nagy szavaknak tűnnek az olyan autókhoz képest, amelyek újkorukban sem bírtak semmi kényelemmel, minőséggel, presztízzsel.

Nyilvánvalóan 20 évesen, 500e, vagy több kilométert futottan rozsdásodó sárvédőívekkel, M-es rendszámmal már nem sok luxus van bennük a mai átlagautókhoz képest. Ma inkább az eddig Ladákkal farolgató kölkök veszik driftelésre fél millióért.

Hanem ám itt új autókról van szó. A két kérdésben említett típusnak valóban eltér a célközönsége, a funkciója, de itt a dilemma inkább az, hogy egy drágább, szűkösebb autó, vagy egy olcsóbb SUV legyen-e. Válaszolóként nem is lehet dönteni, mert nem tudjuk, hogy a kérdezőnek mik az igényei, milyen célra, milyen módon használná az autót azon kívül, hogy egyszerű hétköznapi autózásra. Beleülne-e időnként az egész család, ha van neki. Sok csomagot visz-e néha. Eljár-e horgászni, vagy más természetközeli hobbinak hódol-e. Ha ezekre igen, akkor a CR-V. Ha egy vállalkozó, céges autónak kell szimpla helyváltoztatásra, akkor a BMW3 is megfelelő.

2014. ápr. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!