Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy Mercedes Benz S500-am...

Van egy Mercedes Benz S500-am (2000) és alábi problémáim vannak vele valami megoldás erre? Többi lent.

Figyelt kérdés
Ugye van a Mercim és nagyon lassú(elötte egy 166-os Alfám volt és az ment mint a rakéta de az manuális volt ez meg nem) előznöm kellet egy lassú embert mert 90 helyett 80-nal ment és hiába nyomtam padlóig alig gyorsult(hat ezret pörgött) szerintem egy ilyen kocsinak 80-ról nem lassan kéne gyorsulnia.(Eddig nem nagyon nyomtam neki.)

2014. ápr. 23. 19:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Automata váltó kuka.
2014. ápr. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Az mit jelent megy az egész kocsi vagy csak a váltó? Jha és kb mennyi egy ilyenbe váltó?
2014. ápr. 23. 20:07
 3/23 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősömnek volt egy ilyenje. Pont ez, pont 500-as. Hát az nyomott 100-nál is padlót, úgy bele paszírozott az ülésbe és úgy megindult, hogy kapartam a műszerfalat. Hatalmas erő van ezekbe. A tied nyilván hibás. Ezt vétel előtt meg kellett volna nézned. Ha az automataváltó kuka, azt kb. fél millióból meg is úszod, ha a motor, akkor..... Hát.. Azt inkább nem írom le.
2014. ápr. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Amúgy nyilván ki lehet cseréltetni mindent, nem megy sehova az egész autó, csak baromi sok pénzbe kerül. De hiszen ez régen egy full extrás luxusautó volt.
2014. ápr. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Ha motor akkor másik kocsi, vétel elöt nem egy szerelő mondta hogy ilyen áron nagy vétel és csak a lég felfüggesztés hibás benne és most utána is el vittem még mindig hibátlan(felfüggesztés már javítva). Szóval vagy én nyomom rosszul neki vagy hibás bár tegnap nem én vezettem és tegnap elöt volt szervízbe mikor ki jelezte hogy vigyem el olaj cserét kellet csak csinálni.(Merci szervíz) tegnap anyós ülésen ültem és aki vezete annyira se nyomta mint én de jólva gyorsabb volt de ezen most el csodálkoztam.
2014. ápr. 23. 20:39
 6/23 A kérdező kommentje:
Ez egy nagy és szenzációs autó(még annyival ki egészíteném hogy úgy éreztem menne de nem ment a kocsi mintha valami vissza fogná (félre értés ne essék nem nyomtam a féket))
2014. ápr. 23. 20:41
 7/23 anonim ***** válasza:
57%

Mennyiért vetted mégis? Nézesd át amúgy.


Biztos, hogy baja van. Rosszul nyomni nem lehet neki. Ez az autó egy vadállat. Ennek nyomod és már körbejártad vele a Földet.

2014. ápr. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Csak Merci szervízbe viszem és ott midnig át nézik és ha semmi baja nincs akkor is le nyúlnak egy tizest. (nem mintha annyi pénzem lenne de nem akarom hogy meglepetés érjen) amúgy 1,5 m ft.
2014. ápr. 23. 20:46
 9/23 anonim ***** válasza:
57%

Na igen. Sikeresen megvetted a legalját. Másfél millióért jóhogy nem kapsz jó állapotút.


Külsőre milyen? Illetve a belsőtér? Ugyanis előfordulhat, hogy még ha ráköltesz pár százezret és lesz egy tökéletes műszaki állapotú S Mercid, még úgy is jól jársz. Mivel ezeknek az ára 3-4 millió körül van. Viszont márkaszervizbe nem vinném, ott csak lehúznak.


Vidd el mondjuk a Cool Mobil kft-be, Határ úton egy szerviz, vagy Tóth Lajos autószervizbe, Margit utcában van.


Egyik cég, másik egy maszek szaki, ért mindenhez.


Nekem egy 136 lóerős CLK Mercedes-em van, de az megindul 80-ról ha padlógázt nyomok. S500-ban csak anyósülésen és hátul ültem menet közben, de mondom az az autó egy igazi aszfaltszaggató.


Végül is a nehezén fogjuk rá túl vagy, mivel mondtad, hogy megcsináltattad a légrugót. Na az ennek konkrétan a típushibája. Azzal akármit csinálsz, elromlik. Más nem jellemző. Motor-váltó legyen jó aztán kivisz a világból. Apró elektronikai gondok szoktak akadni korukból fakadóan ezeknél, de semmi durva. Én a helyedben nem hagynám veszni azt az autót.

2014. ápr. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Belsőnél annyi hogy a vezető ülésnél van egy biztonsági kód zár ami már nem működik(elvileg utólag lett a kocsiba be rakva) és még annyi hogy ez elektromos ülésnek a burkolata törött de ugyan úgy működik mint az anyósülési hibátlan. Külsőleg nem látok rajta hibát sárvédő alá is benéztem. Amúgy azonnal meg kel indulnia vagy a motornak fel kel pörögnie(mondjuk hat ezerig tud max ez meg annyin ment) és egy idő után indul meg?
2014. ápr. 24. 06:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!