Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki rádió probléma? Lehet...

Suzuki rádió probléma? Lehet megoldás?

Figyelt kérdés
Régi Suzuki Swiftem van melybe most vettem egy Tesco Gazdaságos Overmax USB portos autórádiót. Van rajta RCL, antenna csatlakozó és 1 sok lábú izé melyhez tartozik egy átalakító kábel ami 2-é bontja az én Suzukim ezer éves csatlakozáshoz. Viszont a Suzukiban nincsen külön antenna kábel ezért elkezdtem aggódni. A rádió véletlenül nem a fő kötegelő vezetékek között van vagy kell lennie mindenképp egy külön antenna kábelnek is? Pénteken viszem a szerelőmhöz. :/

2014. ápr. 22. 18:04
 1/5 A kérdező kommentje:
Hahó? :(
2014. ápr. 22. 19:35
 2/5 anonim ***** válasza:
Van antenna kábele a swiftnek, méghozzá elég könnyen megtalálható mert kb. 6X vastagabb mint a többi. Ha jól emlékszem vagy fekete vagy kék színű a szigetelése.
2014. ápr. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És az külön kör alakú lyukba megy bele?
2014. ápr. 22. 19:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, pont passzol is bele.
2014. ápr. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

könnyen megismered, az antenna ilyen

[link]


a többi kábel

[link]

2014. ápr. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!