Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra h caraván 1,9cdti...

Uccso89 kérdése:

Opel Astra h caraván 1,9cdti vagy Opel vectra c 1,9 cdti? Melyim a jobb vétel?

Figyelt kérdés
Opel Astra h caraván 1,9cdti vagy Opel vectra c 1,9 cdti?? 1,4 millioért venném.Mindkettőböl a 150 LE változatot kőzepes felszereltséggel néztem 2005-6 körül. Segítsetek légyszi hogy melyiket érdemes megvenni.melyik a jobb minőségű? A motor adott. Anyagminőségre, vezetési élményre, hibákra lennék kíváncsi.Eddig egy Tdi b5 passatom volt.köszönöm a segítséget.

2014. ápr. 23. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
astra fiatalabb így az jobb választás, de állapoton múlik a dolog
2014. ápr. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mindkettőből 2006ost néztem.Minőségbe ezek szerint ugyan az?
2014. ápr. 24. 06:28
 3/4 anonim válasza:
Nekünk is ilyen vectránk van. 150le 6os manuális. Nagyon jó autó de a 2004 elöttí facelifteseknek tipushibája a szívósor. De ez téged nem érint. Én a vectrát ajánlom mert tágasabb mint az astra. Az anyag nekünk se bőr volt csak sima sötétebb szürke, mellesleg jól tisztítható. A vezetési élmén nagyon jó a nyári 225ös gumikkal de 195 gáriakkal is jól feküdt. Hibának nem mondanám de kicsit zavaró hogy a bal első tompitott 2-3 havonta kiég míg a jobb nem de lehet hogy csak a miénk nyűgös. A fogyasztás 6-7 liter (németbe járunk vele 180-200 km/h val) . Hosszú úron is kényelmesek az üllések elöl hátul. Én 180cm vagyok de mögém simán befér a 190cm magas haverom is. Az orrára kell figyelni mivel a magas magyar patkák leszedik a védőgumit (parkolásnál és tolatásnál hallod).
2014. ápr. 25. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
szia, köszönöm a válaszod. Valóban szép autók és jól felszereltek. Amiket hallok, az az hogy mindenkinek vannak apróbb problémái vele.Persze ezek apróságok. Nekem most egy b5 tdi passatom van. Újabbat szeretnék, de eddig mindig vw párti voltam. Ezek a kis apróságok okoztak csalódást a passatnál. Golf v lenne a bejövős de annál meg a pd miatt zavaró az ügy. Astra már biztos nem lesz:)
2014. ápr. 25. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!