Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem tudom kivenni a...

Miért nem tudom kivenni a gyertyát a motorból?

Figyelt kérdés
Hello. Adott egy 50-es robogó, nem tudom sehogy sem kiszedni a gyertyát a hengerből, konkrétan meg sem moccan, próbáltam hogy lábbal rálépek de akkor sem moccant meg se jobbra se balra. Miért lehet ez?

2014. ápr. 26. 16:32
1 2 3
 1/24 kata kata ***** válasza:
Lehet,hogy az előző tulaj beragasztotta valami csodaszerrel,vagy berohadt rendesen.
2014. ápr. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
ah értem. használtam vettem és az első szétszerelése volt a motornak mert megállt alattam, és azt nem értem hogy miért kellett így belebarmolni a gyertyát. belül meg nem akarom tudni inkább mi van...:D
2014. ápr. 26. 16:51
 3/24 anonim ***** válasza:
Sanszos hogy be van rohadva.
2014. ápr. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
király. köszönöm a válaszokat!
2014. ápr. 26. 16:57
 5/24 anonim ***** válasza:

Talán mert be van szorulva? :)


Egyébként tedd rá a gyertyakulcsot és kalapáccsal próbáld meg ütögetni. Lehetőleg minél nagyobb erőkarral, tehát a végére üss! Nem kell izomból rásózni, de határozottan üss rá többször! Így általában még a menetrögzítők is előbb-utóbb meg szokták adni magukat.

2014. ápr. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 kata kata ***** válasza:
Gondolom azért mert a menet kakukk.
2014. ápr. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2014. ápr. 26. 16:59
 8/24 anonim válasza:
extrém eseteben nálam bevált egy kis gázolaj vagy hasonló "oldószer" ami nem párolog el . a gyertya mellé had dolgozzon egy éjszakán át! majd menet irányba! kis űtés és irány az oldó irány!
2014. ápr. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Mert a barom meghúzta kajak...


A gyertyát nem szabad erősen meghúzni, úgyis "beég". Ha valami állat meghúzza kulccsal mint a barom akkor előbb fog kitörni a hengerből, mint, hogy ki tudd szedni...

2014. ápr. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Gratulálok neki. Majd akkor a fogaival fogom kiszedni a gyertyát ha ennyire okos volt. Köszönöm mindenkinek, ment a zöld kéz!
2014. ápr. 26. 17:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!