Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen robogót vegyek (50ccm)?

Milyen robogót vegyek (50ccm)?

Figyelt kérdés

Nem szeretném tuningolni, ezért fontos lenne, hogy viszonylag gyári állapotban kapjam meg. Fontos szempont, hogy jól gyorsuljon és 55-60km/h-t tudjon.


Kb. 60eFt-ból lehetséges ez? Ha nem 100eFt-ért már van valami ajánlható típus?



2014. ápr. 30. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Yamaha Jog! ennyiből már kilehet fogni egy jó állapotút. Ha figyelsz rá, csak tankolni kell.
2014. ápr. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Esetleg még a régebbik Honda Diok
2014. ápr. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 szelepke ***** válasza:

Nem írtad,hogy főleg mire használnád..

Nekem van egy kis Suzu Sepia-m a nagymoci mellett,belvárosba szoktam bemenni vele.

Szépen gyorsul,55-öt szépen viszi,felmegy a falon is,és megbízható.

25 -ért vettem:-)

2014. máj. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát, 60 ezerért jó állapotú robogót nehéz találni, de nem lehetetlen. A régebbi típusok között keresgélj. Én is a Honda Dio, Yamaha Jog, Suzuki Sepia, Piaggio Zip és hasonló robogókat ajánlom. Ezek közös ismérve, hogy régi, kistestű robogók, szóval csak akkor ajánlom, ha te se vagy nagydarab. Én a 175 centimmel és 110 kilómmal ültem már Jog-on és Dio-n is. Elvitt gond nélkül, mégis kényelmetlen volt alattam. Túl picik.

Amúgy, a végére még annyit: Simson-on nem gondolkodsz? Az simán kijön 60-ból. Én 20-ért vettem az enyémet, ráköltöttem még 30-at a felújításra (nem kókányolás, érteni kell hozzá!), és 2 éve gond nélkül megy. Nagymotorom mellé ideális szaladgálós motor, nemigen válnék meg tőle. Jó kis nosztalgia. :)

2014. máj. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Jelenleg egy Yamaha Jog 27V-m van. Jó kis motor, csak az az igazság, hogy már nem az igazi a kinézete és bántja a szememet. Az előző tulajdonos nagyjából lesz.rta, szegénykét.

Motorikusan tökéletes, csak vannak hiányosságok felszereltség szempontjából: tárcsafék hiánya, ülés alatt nincs csomagtartó,...

Talán egy kicsit kicsi is (177cm vagyok).


Nagyobb testű robogót preferálnék.


Ma kipróbáltam egy Honda Dio AF18-at (ismerősömé) és a Jogomat otthagyja gyorsulásban, viszont még a Dio 50-52-nél megáll, addig a Jog 56-60-at tud.

2014. máj. 1. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!