Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek mennyi a reális...

Szerintetek mennyi a reális ára most egy 1996-os BMW 750i-nek?

Figyelt kérdés
e38

#BMW 750i #BMW e38 750i
2014. máj. 1. 18:00
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
A piaci értéke ilyennek a 0-hoz közelít, azaz kb. annyit ér amennyit vasban adnak érte.
2014. máj. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%
szinte ingyen dobálják cserébe a gatyád rámegy a fenntartására, és ez nem a benzint jelenti
2014. máj. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

Talán ez volt a kérdés, hogy rámegy-e a gatyád?

Nem tudom milyen állapotú autóról van szó, de egy átlagos, nem patika állapotú is megér 1 millát, amiért kapsz kézbe 800-900 ezret. Ugyanis nagyon lehet ezeknek a benzintemetőknek az árából alkudni, tudok olyat, aki már 3 éve árul szép állapotú, hasonló monstrumot, és már lassan ingyen is odaadná.

2014. máj. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

E a reális ár dolog erősen autófüggő. Egy extrém keveset futott és megkímélt ( 150 000 km alatti ) gépért annyit is elkérnek, mint egy új kiasautóért.

Ha tényleg jó állapotú és mindene rendben van, akkor felszereltség függvényében kb 1 milla +- egy kicsi.

2014. máj. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

értem köszönöm szépem a válaszokatm inden választ, nagyon értékelek, mindenkinek!!!!!!

n em én akarom eladni hanem majd venni csak kíváncsi voltak ki mennyiért, és ki hogyan adja majd az autóját, piac szempintjából. köszönöm.

2014. máj. 1. 23:09
 6/9 A kérdező kommentje:
elnézést a hellyesirási hibákért, bocsánat
2014. máj. 1. 23:10
 7/9 A kérdező kommentje:

ly* helyesírási.


nem vagyok józan mentségemre tudom felhozni, elnézést mégegyszer, köszönöm. szépen.

2014. máj. 1. 23:11
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem a megvétellel lesz a gond, hanem a fenntartással, csak akkor vegyél iylet, ha mindenképp ezt szeretnél és biztos az anyagi háttered.
2014. máj. 2. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 VarMa ***** válasza:
100%

400e-tol a csillagosegig barmennyi lehet. Allapot fuggo, de a helyzet az hogy Magyarorszagon mar csak nagyon keves kimondottan szep es egyben levo e38 van... Vagy az ember keresgel kulfoldon ott azert nagyobb az esely egy normalisat kifogni...

Nem a megvetel sok sajnos egy ilyen autonal hanem az alkatreszek (anno ez egy full premium auto volt, premium arakkal ami a mainapig elege dragak...)

2014. máj. 2. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!