Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Balaton Siófok távolság után...

Balaton Siófok távolság után normális hogy alapjáratban ha gázt adok olyan röfögős hangot ad a motor?

Figyelt kérdés
Egy ezer köbcentis autóm van és amikor megerkeztem a célállomásra akkor alapjaraton gáz adaskor olyan hangot adott a motor mint amikor a szívószállból szürcsolnek. Nem volt nagyon hangos. Lehet én kepzelem be.
2014. máj. 2. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Nézd végig hogy ép és tömített e a szívótraktus, nem szakadt e valamelyik gumi idom. Ha nem látszik rendellenesség akkor sincs baj, az a hang mindig is megvolt csak nem vetted észre. Jellemzően a VW csoport kisebb benzinmotoros (1.2-1.4-1.6) modelljeinél megvan ez a hang. Ahogy a gázra lép az ember, hallható egy olyan cuppanás szerű hang. Hallható ahogy a motor nyeli a levegőt. Ez sajátosság, nem hiba.
2014. máj. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Lány vagyok, nem tudom, hogy hogy kell a szívótraktust megnézni, de igyekszem korultekintően átnézni. Lehet hogy eddig is volt ez a hang de amikor megerkeztem akkor először azért kilehetett hallani.Lehet hogy semmikoze ahhoz hogy gyorssebeséggel mentem huzamosabb ideig. Nem tudom hogy az új suzukiknal ez tulajdonság.
2014. máj. 2. 20:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagy gond ha a Balaton-Siófok távolság után gond van, pár métert se bír ki az autó?

:)

Persze, ha a Heves megyei Balaton községről van szó, akkor érthető!

:D

2014. máj. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kár volt látom említenem hogy lány kérdező vagyok.Még jó hogy nem jegyeztem meg még zárójelben hogy szőke is.
2014. máj. 2. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!