Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Visszalehet nyerni az autón...

Visszalehet nyerni az autón lévő külső műanyagborítás eredeti színét hőlégfúvóval?

Figyelt kérdés
Halottam valahol, hogy hőlégfúvóval nagyon szépen rendbe lehet hozni a külső műanyag borításokat az autón. Használta valaki már ezt a módszert? Kinek mi a véleménye? Ha jó légy szíves írjátok le a folyamatot is, hogy kellene jól megcsinálni. Köszi előre is.

2014. máj. 3. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Fújós festék 100X jobb megoldás!
2014. máj. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 szelepke ***** válasza:

Kapható kül-és beltéri műanyagápoló szer.

A kültérit nem mossa le a víz. Én az "ATA" nevű vegyületet használom,gyönyörűen rendbehozza a műanyagokat,taszítja a port,és nem lesz trutymós,mint a szilikontól..

A hőlégfúvóval szerintem ne kísérletezz,nem tudom hol hallottad ezt a *****ságot. XD

2014. máj. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Videó van róla a youtube-on, hogy hőlégfúvóval átfújva újr sötét színűek lesznek a műagyag díszlécek. Azt is írják, hogy nem tartós az eredmény. Esetleg megpróbálnám azt, hogy átfújom hőégfúvóval és rögtön utána műanyagápolóval lekezelem. Előtte egy próbadarabon tesztelném a hatást.
2014. máj. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Azért kérdeztem mert nem tudtam mennyire hatásos :)
2014. máj. 4. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!