Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ebben az esetben megvennétek,...

Ebben az esetben megvennétek, elég lenne rá?

Figyelt kérdés

Régi vágyam egy Mustang, mondjuk úgy mióta az eszemet tudom szeretnék egyet. Most eljött a idő, hogy ne kelljen sok és vegyek egyet. :)

Konkrétan erre gondoltam:

[link]


A kérdés, hogy a kötelező dolgok mellett amit már kiszámolgattam mennyi lenne, ha minden hónapban 100k lenne a keret amit a kocsira/val elkölthetnék, úgy azért már kihasználható lenne nem?

Természetesen télen, rossz időben nem használnám, ilyenkor értelem szerint pénz se megy bele. :D


Lécci csak értelmes véleményeket.

Minek veszed / benzintemető / gatyád rámegy / kamukérdés / hasonlók nem kellenek.



2014. máj. 4. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Álmodik a nyomor.
2014. máj. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Azigen:D Hát erre se évi 50k lenne az adó meg a biztosítás:D hanem 500:D Amúgy nekem a vágyom az evo 8-as. De abba belegondoltál hogy ha elmész valahova, akkor le is mernél vele parkolni?:D Összecsikarnák vagy hasonló, ugye elég feltünű... stb:D
2014. máj. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1. Köszi, pont az ilyenekre gondoltam, hogy nem kellenek... tudom rossz dolog az irigység, de nem kell neki hangot is adni.

2. Mint írtam az a része megvan, kiszámoltam mindent ami kötelező költség, beleértve nem csak a befizetendőket, hanem az előírt karbantartást, olajcserét stb. is. Ezen kívül lenne a havi 100k a keret ami lényegében tankolásra mehetne, 250 liter benzin / hó durván, persze ennyit kizárt, hogy egy hónapban elköltsek / elhasználjak, az megy szépen félre.

2014. máj. 4. 21:01
 4/8 anonim ***** válasza:
Hű, ez nagy királyság! Egy Roush tuningos Mustang. Kár az automata váltóért. Én nem ragaszkodnék ehhez a bődületes teljesítményhez, de a kézi váltóhoz igen. Persze ez én vagyok. Egyébként elég strapabíró jószág hírében áll ez a széria. Figyi, egy ilyen döntést nem racionális alapon kell meghozni, hanem a saját értékrended alapján. Ha megveszed akkor leld benne sok örömödet!
2014. máj. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ne vedd zokon a csikarós választ, sajnos a sok bunkó miatt indokolt az aggodalom. a kérdésre: parkolási védelmi pénz amerre jársz-kelsz majd?

amcsi autóra mondta ismerős (sajnos típusra nem emlékszem)hogy fogyasztása nagyon "lábfüggő" de motor méretéhez képest meglepően alacsony is lehet. amcsi autós fórumot/klubot kéne keresned ahol vkinek van gyakorlati tapasztalata, első kézből(/lábból-pénztárcából)

ha erre vágysz és megteheted azt ajánlom vedd meg

2014. máj. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 szelepke ***** válasza:
60%

Kicsit naív vagy,pont ez a trükk ezekben. Nemvéletlenül kerül annyiba,amennyibe. Csak vigye már el valaki...

Aközött,hogy Te otthon mit számolgattál,és mik lesznek a tényleges költségeid,óriási lesz a különbség,hidd el.

Énis szívesen beleülnék egy ilyenbe,megdobogtatja a szívem ha csak mögöttem jön is..

De inkább maradok a realitások talaján.

2014. máj. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Épp ez az, hogy a dolgok adottak, igazából csak egy apró lökés kell már csak az elhatározásomhoz, hogy megvegyem. Nekem ez tényleg régi vágyam, nem ilyen 2 hete kapott ötlet, csak eddig nem igazán volt rá lehetőségem.

Autómatára azért esett a választásom, mert valahogy ez is hozzátartozik az amerikai kocsikhoz, jó, manuálissal gazdaságosabb és jobban én irányítom a dolgokat, de itt inkább az érzés és az élvezet lenne a fontos amit nyújtana.

2014. máj. 4. 22:29
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha minden kötelező szervíz, biztosítás,teljesítményadó kifizetése után maradna erre havi 100 000-red és kp-ra vennéd, akkor akár bele is foghatsz. Első körben kötelezőkön kívül különíts el egy kisebb összeget a hirtelen beeső problémákra, de ha tényleg csak ennyi van benne, akkor nagyon lefingott fostenger csak nem lehet.
2014. máj. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!