Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motort ahánlanátok...

Milyen motort ahánlanátok 35kW-ig?

Figyelt kérdés
Nyáron szeretnék A2 jogosítványt szerezni. Szeretnék valami megfizethető árú motort venni ami nem is eszi meg az összes pénzem sem benzinben sem karbantartás ügyileg. Ki mit ajánl? Egyenlőre nem tudom mennyi pénzt tudok rászánni, de szeretném tudni mi lenne a legjobb választás ha úgy van. Tehát egy jó ár-érték arányú gépet szeretnék 35kW-ig. A Honda Hornet 250est néztem valami más hasonló?

2014. máj. 5. 02:41
 1/5 A kérdező kommentje:
ajánlanátok* bocs :D
2014. máj. 5. 02:44
 2/5 A kérdező kommentje:
Ui.: hornet 250 kicsit drága majdnem annyi mint egy 600- as... De felépítése hasonló ami tetszik: vaskos kerék, elfogadható sebesség... Igazán átgondolva olyan 100-200ezrem lesz majd a jövőben motorra... Köszi a válaszokat előre is :D
2014. máj. 5. 03:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Hű, ezt az anyagi részt nem értem. 1-200 ezred lesz a motorra megvenni, vagy havi rákölthető pénzösszeget adtál meg? Ha előbbi, akkor vegyél egy jó MZ-t, ETZ 250-est. Ha utóbbi, akkor valami "tanulómotort", Suzuki GS500, Kawa ER5, Honda CB 500.
2014. máj. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Suzuki GS 500 mindenképp. 3-400ból már lehet venni, legjobb motor.
2014. máj. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos megvenni lesz annyi kb jó is lenne havi 1-200ezer csak motorra :D
2014. máj. 5. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!