Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Leírná nekem valaki az autóvez...

Leírná nekem valaki az autóvezetés menetét, mozdulatsorát?

Figyelt kérdés

Legelejétől kezdve, hogy kulcsot betesszük,.... aztán milyen teendők jönnek utána, melyik pedált kell nyomni és mennyi ideig milyen ideig kell működtetni, és milyen időközönként kell váltogatni a sebváltót, tolatásnál mit kell benyomni és mire kell ügyelni


Minden választ előre is köszönök, de csak az írjon kérem aki ért is hozzá és a válasz is ide tartozik!


2014. máj. 5. 22:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt így leírni nem lehet, sokkal összetettebb ennél. Egy módon fogod megtudni: beülsz egy autóba és vezeted.
2014. máj. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Tegyük ezt át kedves moderátor a humorba! Rég röhögtem ekkorát.
2014. máj. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
kedves moderátor ! általános iskolai tankönyveket küldjön kérem a fiataloknak! Bajuk van a szövegértéssel!
2014. máj. 5. 22:49
 4/8 A kérdező kommentje:
,,de csak az írjon kérem aki ért is hozzá és a válasz is ide tartozik" ez nyilván az előzőeknél lemaradt
2014. máj. 5. 22:49
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Stoppert rászikszalagoztad már a kormányra? Hogy pontosan tudd hogy mikor kell fékezni :D


Egyébként hány éves vagy? Csak mert nekem már 5-6 évesen több fogalmam volt a vezetésről mint a kérdés alapján neked.


Vagy inkább keresd fel a telejósdát. Aztán ott megmondják hogy mit mennyi ideig kell csinálni, meg hány másodperc után kell a fékbe taposni és hány másodpercre hogy ne üsd el a szomszédot :D

2014. máj. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2014. máj. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%

1. kinyomott kuplunggal vagy üresben beindítod a kocsit

2. kinyomott kuplunggal 1-be váltod

3. szépen lassan elkezded felengedni a kuplungot, benzines autónál ezzel egyidőben 1500-2000-ig pörgeted a motort

4. elindultál

5. 2500-ig porgeted a motort kuplung, valto 2be, kuplung lassan felenged es gaz

2014. máj. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem iratkozz meg egy autóssuliba oszt ott majd elmondják.Ez nem így működik ahogy te felsoroltad.Nincs olyan hogy x ideig működik valami.Mellesleg ennyire sötét te sem lehetsz.Autóba csak ültél már nem?Nem figyelted mit csinált a sofőr?
2014. máj. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!