Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az Alfa Romeo 159 1.9 JTD-nek...

Az Alfa Romeo 159 1.9 JTD-nek vannak típushibái? Ha igen mik azok?

Figyelt kérdés
2014. máj. 6. 20:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szezont kevered a fazonnal... németből és amerikaiból is volt kismillió visszahívás, de a lényeg, hogy megtették. De tudod milyen jó most, hogy felemlegeted a dolgot, mert nemrég volt egy eset ami azért mutat valamit a hozzáállásról... Régi Swiftekben bizonyos évjáratnál az első lengéscsillapítók hajlamosak voltak tönkremenni. Erről a gyár 5-10 évre rá szerzett tudomást, és ekkor is közleményt adott ki, hogy az érintett járművekkel menjenek és kicserélik őket... pedig nyugodtan lehettek volna csendben is ugye? A gyártók nagy része ilyen esetben valószínű semmit se tenne, hisz ráfogható lenne, hogy használattól megy tönkre az alkatrész.


A második részre meg: Azért mondtam, hogy kérdezz meg autószerelőd, hogy honnan származó kocsikat javítanak többet és komolyabb gondokkal. Itt már észre lehet venni azt amit " Japán megbízhatóságnak " lehet tekinteni. Ha nem lenne így akkor alapból el sem terjedt volna ez a dolog róluk, mert alaptalanul senki se terjesztette volna. Csal tudom ez sokszor a német autókat imádó embereknek fáj a legjobban, hogy nem az általuk imádott kocsikra mondják, hogy legmegbízhatóbbak és hasonlók, ha így lenne, egyikőjük se állna neki fennhangon kijelenteni, hogy márpedig ez nincs így igaz?

2014. máj. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Csak azt kifelejted a matekból, hogy ez mikor terjedt el róluk nálunk. Amikor az ország tudott nyitni az autópiacon is és keleti csodák után jöttek a nyugatiak..


Szerintem felesleges ezt túlmisztifikálni. Kb minden új autó problémamentes az első 200-250 000km-ben ( normális gazdinál) ami egy átlag családban bőségesen több, mint 10 év.

2014. máj. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!