Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi baja lehet az astrámnak?

Mi baja lehet az astrámnak?

Figyelt kérdés

Van egy f astra 1.4 8v-m(x14nz)

ha sokáig autózom városban, 100 vagy a fölött van a vizem és nem megy le magától,szinte folyamatosan kell maxon fűtenem hogy pirosba ne menjen!

megnéztem ma reggel melegedés közben,felső cső hamarabb melegedett,90 felett már az alsó cső is követte.ezért úgy gondolom a termosztátnak nem lehet baja, ha bár nem tudom számít e hogy a tartályban nem volt meleg a víz!?

A ventilátor 98-100 között kapcsolt, de le is állt 1 másfél perc után, úgy hogy vissza sem hűlt, mutató maradt 100-on!mi lehet a probléma? valami jeladó?vagy mutató?


előre is köszönöm a válaszokat!



2014. máj. 8. 11:01
 1/7 kata kata ***** válasza:
Szerintem semmi baja. Csalhat a műszered.
2014. máj. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2014. máj. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 kata kata ***** válasza:
Tudod,inkább kétszer.Több az esély!
2014. máj. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a ventilátor hőkapcsolója rossz. A termosztát sem feltétlenül van a helyzet magaslatán. Ha nem városban araszolsz, akkor vissza kéne mennie a hőmérsékletnek, ha nem megy vissza úgy sem, akkor termosztát.
2014. máj. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy szimplán kevés benne a hűtő folyadék. Azt nézted már?

Nekem az volt a baj nem régiben, hogy kevés volt a folyadék, és nagyon könnyen felmelegedett, hibajelzőzött, csipogott össze-vissza, meg hasonlók. Töltöttem bele, azóta jó.

2014. máj. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Elnézést a dupla kérdésért.Még új vagyok az oldalon, másik kérdésemet kitöröltem mégis valahogy megjelent..


Városon kívül nincs gond, vissza áll 95-re. víz van elég a tartályban.Egyébként, a ventilátornak addig nem szabadna leállni még vissza nem hűl 95-re, igaz?

2014. máj. 9. 08:18
 7/7 kata kata ***** válasza:
Attól függ,hogy milyen patron van benne.(hány fokra van belőve(kalibrálva)
2014. máj. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!