Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vegyek most egy suzukit, vagy...

Vegyek most egy suzukit, vagy gyűjtsek egy jobbra tovább?

Figyelt kérdés
Van kb 500 ezrem összesen, átiratásra kocsira, mindenre. Ezek alapján ami szóba jöhet az egy swift. Jó is volna, mert olcsó, jól fogyaszt... Viszont jobb volna valami jobb kocsi, 1.8as focus, vagy egy octavua, 4es Golf, astra vagy hasonló, amihez még legalább 4-5 hónapig spórolnom kell. Szerintetek vefyem meg most és jól járok vele, vagy vegyem meg a jobbat és kb fél évig még járjak kocsi nélkül?
2014. máj. 13. 17:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha kell az autó akkor vedd meg most. Ha kibírsz fél évet autó nélkül akkor fölösleges addig pénzt rákölteni.
2014. máj. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

2-nál ott az értelem hiánya, azt is elhiszed mikor valaki azt mondja a Hold sajtból van?


Amúgy kérdező, ezt csak Te magad tudod eldönteni, hogy Te miként érzed. Szükséged van-e most kocsira vagy még tudod nélkülözni.

2014. máj. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 szántóvető ***** válasza:
spórolj még és vegyél jobbat pl. focust.
2014. máj. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
55%
focust ne vegyél sokat eszik és csak a baj van vele. haverjaimnak szinte mindnek volt fordja ès állandoan csak a baj van velük. opelt vegyél ha jobbat akarsz de a suzuki jo valasztas olcsok hozza az alkatrészek és jol fogyaszt. az opel is jo ebbol a szempontbol de az opelek iszonyuan rohadnak.
2014. máj. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
F Astrából már ki lehet fogni jókat 300 körül is.
2014. máj. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
500ezerért én vennék egy VW Polo-t és eszembe se jutna a suzuki.
2014. máj. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Olvass utána picit a Poloról a véleményeknek...
2014. máj. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Trabant vagy bármi más autó jobb, mint a tömegközlekedés én megvenném a Suzukit!
2014. máj. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

Vegyél Suzukit! Szuper autó. Elnyűhetetlen és nagyon megbizható. Engem sosem hagyott még úton,pedig Németországba járkálok vele. Az első generációs swiftemet már eladtam, azóta vettem egy 2005ös swiftet. Engem meggyőzött! :)

Ne hallgass azokra akik leszólják...nekik még sosem volt valószinüleg ilyen autójuk. Kollégámnak Bmw van,az az isten. Legutóbb 1000 €-t hagyott ott a szervizben. Suzukira nem kell költeni,ha betartod a kötelező szervizeket.

2014. máj. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Suzuki tényleg rohadt jó autó! Soha nem felejtem el azt a látványt amikor a városban egy suzuki swift vontatott egy BMW-t :D Hát ott kész voltam,mert érdekes módon anyán 11 éves suzukijának a mai napig semmi baja!

Az én 2011-es suzukimnak meg szintén semmi baja,ezt csak azért mondom mert az egyik rokonomnak a Ford Focusa ami 2010-es beázott... Persze nem nagy baj csak rohadni kezd majd előbb útóbb.

2014. máj. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!