Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért szólja le mindenki a...

Miért szólja le mindenki a Suzukit?

Figyelt kérdés

Nekünk Sx4 van és megvagyunk vele elégedve.

Hallottam már olyat, hogy a sikertelenek autòja, négykerekû koporsó és ehhez hasonlòk. Apukám már több mint 17 éve vezet balesetmentesen. Ez már kb. a 10. kocsija, bár Suzukiból csak a 3.

Sokan azt mondják, hogy a Suzisokkal van a legtöbb baj az utakon, mert vagy totyorognak vagy száguldoznak. De ez nem a kocsi hibája, hanem a sofõr irányìtása. A másik az ára. Oké, nem a legdrágább autó, de 5 millát kipengetni kp-ban nem mindenkinek megy. Ezzel nem akarok megbántani senkit! Példa rá: apa vezetõ pozíciót tölt be a munkahelyén és az egyik elõadásra a saját kocsinkkal ment. Megkérdezte egy másik ember, hogy csak ilyen kocsira futja a cégnek? Apám köpni-nyelni nem tudott, csak annyit mondott, hogy ez az övé. Szerintem manapság már az is "luxusnak" számìt, ha valakinek van kocsija...

Másrészrõl a fenttartása sem olcsó mulatság. Ha jól tudom a miénknek kb. 7 liter a fogyasztása km-enként. A benzin sem a csapbòl folyik.

A négykerekű koporsóról meg csak az a véleményem, hogy tudni kell vezetni. Tudom, nem csak egy ember van az úton, de oda lehet figyelni! Sok a szabálytalan vezető, de pont ezért kellene még több odafigyelő autósnak lenni.

A Suzuki motorja pedig kinyirhatatlan! Nagyon sokat kibír. Ez nem sok kocsiról mondható el...

Tudom, hogy a karosszéria nem a legelősebb, de nem ütközni gyártották.

Nagyon sokan az autó alapján ítélnek meg másokat. Egyik ismerősöm Ferrarit vett magának, és persze hajtotta is ezerrel. Tönkre is ment egy éven belül.

Minden kocsival tudni kell bánni!

Bocsi, hogy hosszúra sikerűlt :)

Kíváncsi vagyok a Ti véleményetekre is!

A mondandómmal pedig nem szerettem volna megbántani senkit, és nem állítom, hogy más autó nem lenne jó!

15/L



2013. dec. 30. 22:33
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
77%
Mert nem tudják milyen amikor még bringád sincs.
2013. dec. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
66%
nem kell foglalkozni a fikázókkal, sose volt még Suzukijuk, meg nem is értenek a kocsikhoz, ha értenének tudnák, hogy a régi Swift volt rossz a törésteszten, de az újak már hozzák az 5 csillagot!
2013. dec. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
26%

Nem mindenki, cska egy réteg. Egy akinek semmije nincs, másik akinek sokkal többre futja, esetleg futná suzura, de nem akarja

Nekem sem kell suzuki, vehettem volna, két misiért vettem kocsit, de suzukit nem néztem.

Tény, motor tuti. Mint minden autóval, ezzel is akadnak gondok. Hibátlan autó nincs.

Tény: ha baleset,és suzuki, akkor az ko, és sajnos halálos is sok esetben.

Nem lenézik, csak van egy vélemény róla.

Toyotát istenítik, pedig nem olyan csoda, mint mondják. Ennyi.

Van egy hülye magyar mentalitás.Ennyi

2013. dec. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
0%

Nincs semmi bajom a suzukisokkal, de ma is megyek edzésre és előttem tötymörög ötvennel a főúton ahol kilencven a megengedett.Előzni nem tudtam mert szemből meg kamionok.

Aztán másik: belvárosban harminccal megy össze vissza indexszel fékez.

2013. dec. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:

4

azért ne általánosíts, azért mert ért egy két negatívum, ez más márkával is megeshetett volna, ha pl Opelos megy előtted 30-cal, csak azt nem vennéd észre úgy, meg kevesebb van az utakon belőle.

Minden típusú autóban ülnek hülyék.

2013. dec. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:

Nem általánosítottam, csak leírtam két esetet.

Jó tapasztalatom nincs sem a márkával, sem a suzukis sofőrökkel.

2013. dec. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:

"7 liter a fogyasztása km-enként" milyen motor tombol abba? :D


"Sokan azt mondják, hogy a Suzisokkal van a legtöbb baj az utakon"


igen tapasztaltam én is amit a többiek mondanak hogy összevissza megy meg nem halad , de szerintem itt nem az sx4esekről beszélnek+ a többiről hanem a sok friss jogsisról aki megveszi az ezres swiftet rávágja az otthoni kéményt + a sok matricát azt azt hiszi ő a f..gyerek ja meg üvölt a sz..@R disco zene a gyári hangszóróból + brummog az igénytelenül összerakott mély ládája

2013. dec. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:

Szerintem azért az árért korrekt verdák.. Nem egy csúcs, az alsó kategória, bár akadnak jobb modellek, én speciel a sima Swiftre gondolok... De anno az új SX4 még tetszett is nekem.


Motorban tuti nekem ez a fő!:D


15/F

2013. dec. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:

A régi Suzukik töréstesztje rossz volt. Sokan e miatt le is szarozzák. Csak azt felejtik el hogy minden hasonló korú(sőt, sok jóval újabb), ugyan abba a kategóriába tartozó autó töréstesztje is olyan szar.

Új Suzukiknál ezzel már nincs baj. Viszont túlárazott autó...

Ráadásul ahogy hallottam az újak már nem olyan strapabíróak mint a régi(na de azért is a szervízigényességükről híresek)

2013. dec. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:

4-es vagyok

Igen a régebbi típusokról beszélek én is ill. néhány ignisesről.

2013. dec. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!