Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autót a legjobb /...

Melyik autót a legjobb / legérdemesebb tuningolni?

Figyelt kérdés

Legtöbbet Honda Civicet látok, valaki még valami ötlet?

Én például Opel Tigrán gondolkodtam egy időben.



2014. máj. 13. 23:39
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Tuningolni mit? Külsőleg vagy motorikusan? Külsőleg még egy Skoda Rapidból is lehet vagány gépet csinálni. Motorikusan meg attól függ mi a cél.. :D
2014. máj. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Külső: oké, hogy mindenből lehet vagány gép de azért mégis... nem több milliós tuningra gondoltam :DD

Motorikusan: itt sem több milliós fejlesztésre gondoltam, csak egy minimális fejlesztésre :)

2014. máj. 14. 00:37
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

Én valami feltöltött benzinesben gondolkoznék. Azokon hipp hopp lehet egy minimálisan növelni a teljesítményt a külseje meg megoldható :D


A minimális teljesítménynövelésnek sok értelmét nem látom. Kidobsz egy kis pénzt és szinte nem kapsz semmit :/

2014. máj. 14. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
valóban a kivik a legjobb választás.
2014. máj. 14. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
No Fear matricával, mert az +5 lóerő :D
2014. máj. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%

Mondjuk én azt nem értem, hogy még azt se tudod milyen autót akarsz, de máris nem tetszik neked.

Azt a pénzt, amit a tuningra akarsz ölni, miért nem teszed hozzá a vételárhoz, és veszel egy alapból erősebbet, szebbet, jobb állapotút, olyat amilyet akarsz...

2014. máj. 14. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
29%

Én elsőkerekest alapból nem tuningolnék, egy rendes sportautó hátul hajt.

BMW E36 coupe szép forma. Vagy egy Ford Sierra, Opel Rekord, Opel Kadett, Toyota MR2.

Olcsó tuninggal meg ésszerű keretek között (azaz motor is túléli) pár lovat tudsz kisajtolni, annak meg értelme nincs. Egy rendes tuning belekerül az autó vételárába, akár többszörösen is.

2014. máj. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
58%

Olyat vennék kezdetnek, ami turbós és benzines. Például a VW konszernnek a korábbi 1.8T motorjai jól húzhatók, bírják hosszú távon is. Ezeket lehet olcsón tuningolni, komolyabb átalakítás nélkül. Könnyedén hozzátehető egy 150le változathoz még +30le, ez még meg sem kottyan neki. Talán még kihozható +50le is belőle biztonsággal, a végeredmény 200le már egész jó.

Az opel tigrát közel sem lehet ennyire túlhajtani. Ha meg a Civichez akarsz csak turbót, akkor az minimum +200e forinttal drágább lesz, mint a VW 1.8T felhúzása és ott befigyel egy komolyabb élettartam csökkenés is, mert hogy azt a Honda motort alapból nem turbósra tervezték, nem ekkora nyomaték produkálására, elviselésére, hanem nagy fordulatra.

2014. máj. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!