Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen 50 köcbcentis motort...

Milyen 50 köcbcentis motort válasszak?

Figyelt kérdés
12 vagyok és sikerült meggyőzni anyámat hogy kapjak egy motort milyet válaszak?

2014. máj. 14. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Olyat ami 2 év állást kibír nagyobb problémák nélkül.
2014. máj. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
simsont. jobb mint bármelyik robogó. olcsóbb,könnyebb szerelni is,olcsó az alkatrész is,és akár te is otthon megbirod csinálni
2014. máj. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

12 évesen nem vezethetsz semmilyen motort. Gondolom édesanyád erről nem tud.

Várjál még két évet, addig gyűjtsed a pénzt. Csak a felszerelés fog 150 ezerbe kerülni.

2014. máj. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]


ez pont megfelelő lesz neked

2014. máj. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
kisfiu.. elmesélem a történetemet mert már nem birom ezt hogy a sok taknyos épp hogy megtanult biciglizni, már motorozni akar... én amikor 12 éves, meg még fiatalabb voltam, meg voltam bolondulva egy aprilia rs 50 -ért, de még jogosítványom nem lehetett. 14évesen mikor már lehetett volna, a szüleim nem engedték, valahogy nem értettem hogy miért. 17éves koromban megcsináltam a b-s jogsit és vettem magamnak egy simsont. tanulgattam vele motorozgatni, arra pont jó volt, és most, ahogy 19 éves vagyok, nem felejtettem el, hogy mit szeretnék régóta, vettem egy rs 50-et (2005ös évj.) .. hát mit ne mondjak, valahogy meg tudom érteni hogy miért nem engedték anno a szüleim ezt a motort. persze ez egy tuningolt gép, de nem is az ereje ami szerintem mérvadó, hanem hogy egy nagy testű motor, és nem biztos hogy elbírtam volna vele 14évesen.. de ez az én véleményem. lehet hogy nem voltam olyan menő mint a többi korombeli srác hogy ők már 14évesen motoroztak, de én nem bánom hogy így alakult !!
2014. máj. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Balog Tamás BT válasza:
Simson tökéletes arra, hogy megtanulj motorral közlekedni, illetve, hogy takarjál. Inkább ess el 50-60 -as sebességgel, és megtanuld, hogyan kell higgadtabban menni, mint mondjuk egy izomgépre ráülsz, és húzod neki mert megy, és felcsavarodsz az első fára. Borultam párszor a Simsonommal, kis és nagy sebességgel 1 karcolás nélkül mindig, és így tanulom hogyan kell úgy húzni a gázt, hogy abból ne legyen baj. legalábbis én így vagyok vele
2014. máj. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!