Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Női autósiskolával van valakin...

Női autósiskolával van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Lányka vagyok, és érdeklődnék vett-e már valamelyik lány igénybe ilyensfajta szolgáltatást? Mivel oktatnak másképp mint egy hagyományos autós iskolában?

2014. máj. 16. 12:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Van egy új CSAJSZI AUTÓS ISKOLA a neve és keresd IGAZ MÓNIKÁT mint oktatót, egy kis Peugeotja van és a legprofibbak közül való. Férfiak is elismerik a tudását, technikáját, az egyik legjobb aránnyal rendelkezik a sikeres vizsgákat illetően. A Kreszt érdemesebb a Csigavérnél csinálni (Bagi Editnél Budán) de autóvezetés - ha női - akkor Móni a nyerő! Sok sikert!
2014. máj. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ő hogyan oktat, mi a technika? Valami olyat olvastam hogy nem jobb és bal hanem zöld és piros van.
2014. máj. 16. 12:14
 3/9 anonim ***** válasza:
23%
A nők genetikailag alkalmatlanok a vezetésre, tökmindegy mennyire próbálkoznak, úgyse fognak soha megtanulni normálisan vezetni.
2014. máj. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én igaz férfinél tanultam vezetni, egy nagy darab unott otromba embernél, nagyon utáltam az egészet.

Szerintem türelmesebbek, jobban elmagyarázzák a dolgokat. Én jobban örültem volna ha női oktatóm van. Elvileg a nők máshogy gondolkodnak, mint a férfia, máshogy rakják össze a dolgokat. Pl :( és most lehet nevetni ,de kb 4 embertől hallottam ugyanezt, velem is ez volt ) mikor elkezdtem tanulni vezetni, kb a 3dik óránál parkolni kellett tolatva. Jobbra hátra kellett menni de én valamiért automatikusan balra tekertem a kormányt, számomra az volt az ész szerű. Mivel , hogy most hátra fele megyünk ezért valahogy agyban azt hittem h ezáltal ellentétes irányba is kell tekerni a kormányt. Pedig nem! ciki volt... persze aztán rájöttem ,hogy mi van, de több embertől hallottam, hogy ők is ugyanígy jártak, természetesen nők voltak.

2014. máj. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
miiiii? én ezt az egész kérdést nem értem, miaz , hogy női autósiskola?:| , úgy érted hogy nő vagy férfi oktatód van ?
2014. máj. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
úgy értem hogy kimondottan nők számára van összeállítva a tananyag. mi máshogy tanulunk mint a ffiak
2014. máj. 16. 16:39
 7/9 anonim ***** válasza:
hát én még ilyenről sem hallottam, lány barátom és nekem ugyan az a nő volt az oktatónk, semmibe sem volt különbözés vagy bármi, szerintem ilyen nincs is, hol hallottál ilyenről?:)
2014. máj. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"úgy értem hogy kimondottan nők számára van összeállítva a tananyag. mi máshogy tanulunk mint a ffiak"

Ennek nincs köze a nemhez, és ilyet nem is fogsz találni, mert értelmetlen lenne.

2014. máj. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
úristen... feminizmus... úristen áááá
2014. máj. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!