Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson karburátoránál fixen...

Simson karburátoránál fixen kell állnia a súber tűnek?

Figyelt kérdés
Amibe bele pattintom a súbertűt az a kis tartóka, nah abba fixen erősen kell lennie, vgy akkor jó ha mozog benne? Tehát belepattan, de úgymond lötyög benne. És ha kisebb gázadásnál csörög a karbi akkor mi szokott benne csörögni? A súber vagy a súbertű? És ha csörög akkor miként adja ki azt a hangot?:D Vagy miért. Elkopott volna? Kétlem. Van sokkal vékonyabb és rövidebb fajta tű is. Ha a jelenlegi el enne kopva akkor a vékonyabbnak szintúgy kéne csörögnie benne.

2014. máj. 19. 21:26
 1/10 anonim ***** válasza:
A tűnek a karbiban kell passzentosnak lennie nem a tartójában. Persze fel le nem mozoghat a nyelvben. Szerintem ott valami más csörög főleg ha hallod is.
2014. máj. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
gyárilag lötyögős...ha vékonyabb tűt teszel bele, akkor megváltozik a benzin/levegő keverési arány, mert nem belevaló. Nem emlékszem, hogy a tű miatt csörögne, de még a súber sem adhat ilyen hangot.
2014. máj. 20. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hy!

Szerintem az a jó ha passzos,viszont a csörgés az akár az egész súber miatt is szokott lenni,a súbertűnél viszont le vagyon írva valahova hogy 15 ezrenként cserélni kell :)

2014. máj. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm akkor nézek hozzá egy ugyan olyan méretű tűt. Hátha az megoldja a problémát. Bár csak akkor csinálja ezt amikor bemelegedett.
2014. máj. 20. 19:03
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem a vékonyabb tű van benne és nem csörög...
2014. máj. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát akkor ez bizony fúrás lesz! Kapd le a hengert és nézd meg hogy mennyire van válla.

Vagy.... Van egy alternatíva,nekem valamennyire megszüntette a csörgést,próbáld ki a második keverés után már érezhetőbben jobb a moci,hogyha csak kismértékű a kopás.

[link]

2014. máj. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem lesz fúrás. Nem az csörög benne. nem is a csapágyak nem is a tűgörgők. Már szét lett szedve(bár nem emiatt) és minden tökéletes. Tuti hogy a súberrel lesz valami.
2014. máj. 21. 18:26
 8/10 A kérdező kommentje:
Az mitől van hogy kicseréltem a súbert ugyan olyanra ami benne volt, méghozzá mza minőségűre, és fos az alapjárat? pedig minden klappol. Sőt ha húzok neki gázt, csak jó pár másodperc múlva áll vissza alapjáratra.
2014. máj. 24. 18:18
 9/10 anonim ***** válasza:

alapjáratod fos? Tiszta a levegőszűrőd?Kipufogód?

A súbereknél általában a letörési szög nem stimmel,meg az aeredetinek gömb alakú a hegye

nos ha a henger fúrás érett annak nyomai vannak amit hozzáértően kell megvizsgálni,pl válla van a hengernek,megméred a tűrést a henger és dugó közt.

2014. máj. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A régivel tökéletesen megy (vissza is kellett bele tennem), de nem a tűt cseréltem, hanem magát a súbert. Amibe beleakasztom a gázbovden végét. Mert a mostaninak a felülete már kissé kopottas. Apró lyukak vannak rajta. 3-4 pár helyen. Azért gondoltam hogy kicserélem, mert miért ne? Olcsó:) De ez az 1 dolog miatt már elszaródott az egész. Pedig tökéletesen egyezik az eredetivel. Szóval ezért nem értem hogy mi lehet a gond :I
2014. máj. 24. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!