Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 19 éves lánynak első autónak...

19 éves lánynak első autónak milyen választás egy 92es e36 320i bmw?

Figyelt kérdés
Idáig a miénk volt, de újabbat szeretnénk, viszont fáj a szívünk eladni, nsgyon jó kis autó. A lányunknak nyár közepén lesz meg a jogsija, ő is imádja ezt a kocsit, nagyon szeretné, így arra gondoltunk, neki adjuk. Nem rég nézettük meg, nsgyon jó állapotban van, nem érződik rajta a kora, a motort nagyon dicsérték. Szerintetek jó választás a lányunknak, vagy adjuk el, és a pénzből kapjon valami mást? Ha valaki nem tudná, erről a modellről van szó: [link] Köszi!
2014. máj. 20. 14:39
1 2
 1/13 szántóvető ***** válasza:
74%
nagyon jó az.akkor sem járnátok jobban ha lecserélnétek egy feleennyi idősre.én legalábbis nem látom értelmét.
2014. máj. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Ha a lánynak tetszik, könnyen elvezeti, gond nélkül parkol veles stb., akkor semmiképp nem kéne lecserélni.
2014. máj. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Dörmögő ***** válasza:
Hülyeségnek tartom lecserélni.Egyrészt a cserével szép kis pénzt kell fizetni az államnak, Másfelöl ez tetszik a lányotoknak, és a harmadik hogy ennek a kocsinak ismeritek a múltját, jelenét.Ha vennétek egy használt kocsit ez helyett akkor annak egy része mindig zsákbamacska.
2014. máj. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Még annyira nem vezette, merthogy nincs még meg a jogsi, de gyakoroltunk már elhagyatott utakon, parkoltunk is a ház előtt. Jól ment neki, kicsit talán túl felpörgette a motort, de úgy gondolom, ez gyakorlás kérdése, és olyan sokszor még nem vezette. Azért támadt kicsit kétségem, mert kissé tart az autótól, mondván, hogy "nagy és erős". Viszont imádja. Egyébként igazatok van, jól ismerjük a kocsit, kívül-belül, tudjuk, hogy biztonságos és megbízható.
2014. máj. 20. 15:12
 5/13 szántóvető ***** válasza:
"biztonságos és megbízható." ez a lényeg.
2014. máj. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Viszont fel kell hívni a kishölgy figyelmét arra hogy a hátsókerékhajtás és a viszonylag erős motor, tud nehéz pillanatokat okozni, főleg télen síkos utakon.
2014. máj. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mivel eddig a tiétek volt az autó,és ha tényleg minden rendben van vele a lányotoknak meg így is úgy is autót akartok majd venni, ez esetben felesleges eladni akármilyen márkájú autóról is lenne szó.
2014. máj. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Zsebvirág ***** válasza:
57%

Hasonló korú fiatalember vagyok. Tavaly nyáron kaptam meg a jogosítványomat (18 évesen), azonnal megkaptam hozzá a családi autót is. Igaz, nálunk a családi autó az egy 94-es Suzuki Swiftet jelent, viszont jó volt, hogy a tanuló autótól (ami egy Toyota Yaris volt) nem sokban tért el, legalábbis méretben nem igen. Azóta megszoktam és most felmerült, hogy akár hitelbe is, de vesznek másikat-én vehemesen tiltakozom ez ellen, mert éppen ma tettettem bele rádiót, 1 hónapja vettem GPS-t és terveim között szerepel egy kiegészítő fék lámpa illetve ködfényszórók felszerelése (fapados verzió).

Én vhogy élvezem, ha egy autót saját magam vagy minimális segítséggel tudok fejleszteni és egyszerű, régi. Semmi izgalom nem lenne abban, ha kapnék egy új autót teljesen felesleges extrákkal mint pl.: a blokkolásgátló vagy az automata váltó.

Én sztem örülni fog az a lány a BMW-nek.


Üdvözlettel:

,,Egy sorstárs"

2014. máj. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%

ismert előéletű autót nem cserélünk ismeretlenre....


A kishölgynek meg üzenem, hogy minden autó csak annyira erős amennyire a jobb szélső pedált nyomják!

2014. máj. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
jó hát. főleg ha szerelmes a bömbölőbe....
2014. máj. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!