Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van-e valakinek tapasztalata...

Gombitomi kérdése:

Van-e valakinek tapasztalata a Sun-Set autóárnyékolóról? Www. Autoarnyekolas.hu (nem reklám)

Figyelt kérdés

Astra G kombimat szeretném kicsit védeni a hőtől és az UV sugaraktól de ha nem muszáj nem akarok fóliáztatni.

Ha valakinek van ilyen ossza meg velem a tapasztalatait. Egyéb ötletet is szívesen fogadok. Cél az UV és a hővédelem - klíma van de baba miatt nem akarom erőltetni.



#hővédő #hővédelem #Autóárnyékoló
2014. máj. 21. 21:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Kb. azt tudja mint az 1000 Ft-os tapadókorongos változat, persze jobb minőségben. Az is jó, hogy típusspecifikus, így jobban takar és lehet szellőztetni mellette. Engem a majd 40 ezres ár ijeszt el tőle! :)

Bár itt egy tizessel olcsóbb:

[link]

2014. máj. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekünk van az autónkon. Mi is gyerek miatt kerestünk valamit. Korábban egy régebbi típusú autónk volt, amire nem lehetett ilyet kapni, na annál tényleg mindent kipróbáltunk az 1000ft-os odaragadt az ablakra, de nagyon kicsi volt és egyébként sem ért semmit, vettünk egy rolósat, az 5000 ftos kategóriából, fel sem lehetett rögzíteni a tapadó korongokkal csak 2 percere, mert leesett magától, vissza is vittem. Így maradt a pelus az ablakba, ami hát nem valami szép látvány, de a baba miatt kellett. Aztán egy újabb típusra cseréltük a járgányt és megvettük ezt a Sun-set árnyékolót. Nekünk nagyon bevált, tényleg nem olcsó, de utána néztünk és még mindig az autoarnyekolas.hu-n lehet a legkedvezőbben beszerezni. Csak ajánlani tudom!
2014. máj. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!