Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 50cm3 alatt melyek a legnyomat...

50cm3 alatt melyek a legnyomatékosabb robogók?

Figyelt kérdés

Keresnék egy motort, robogót amely belefér a B-s jogsi határi közé.

Beingázni vele a városba, ott jönni-menni.

Én vagyok olyan 100 kiló ruhával együtt, tehát fontos lenne hogy olyan gép legyen ami eltudna vinni legalább 50-el tartósan, erőlködés nélkül,úgy hogy nincs ez a magas daráló hangja, mert azt sokan nem szeretjük :).


Létezik ilyesmi?



2014. máj. 21. 23:02
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Az 50-esek közül a kétüteműek nyomatékosabbak. Azok közül is a sportrobogók. Azok pedig pörögnek. Nekem Aprilia SR50 Factorym van (ditech), 7-9k-ig pörög, de száz kiló meg sem árt neki. 60-70 utaótempót simán tartja olyan súllyal. Szinte mindig 2,4L-t fogyaszt százon, ingázásra tökéletes, én is ingázok vele.
2014. máj. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
49%
nekem is apriliám van, csak nekem régebbi kör sr 50 , órája szerint megy 90-et , volt már mikor vkit elvittem ide oda, én személy szerint meg sem éreztem , hogy ül vki mögöttem, mert ugyan úgy ment szinte, össz súly 130kg körül , szóval jó robogók ezek, de ott van még a yahama aerox , malaguti f12 , kínait véleményem szerint kerüld....
2014. máj. 22. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

szerintem meg nyugodtan nézzél kínai 4t-t. Negyede árban van, mint egy "sport" robogó, 40000 kmig nem kell bontani a blokkot (egy aprilia itt már a 2. Motorgemerálra készülne), de nem is érdemes mert 11000 ft egy komplett új blokk bele, 2 óra a csere otthon....

Én 80 kiló vagyok, velem 70et megy lemérve (órákat felejtsd el minden robogónál). 60at veled is menne, 50es utazó sima ügy. És 2 litert eszik + nem kell bele drága 2t olaj, hangja meg szinte nincs. Ami meg van az is inkább kellemes duruzsolás, nem mákdaráló...


Igen, egy izomgép, de az autókat lehagyja a pirosnál, ez városba pont elég.


Összefoglalva ha olcsón (tényleg vicc árba egy olaszhoz képest) akarsz egy tartós és filléres fenntartási költségű valamit akkor fuss neki bátran. 139qmb honda licence blokkosat keress, világból kimegy.


Ha neked kell a +2 lóerő és a kb +15/20 km sebesség és ez megér plusz pénzt akkor amit felettem írtak.

2014. máj. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

"Igen egy izomgép"

(gondolom ez lett volna: Igen nem egy izomgép :)


"de nem is érdemes mert 11000 ft egy komplett új blokk bele, 2 óra a csere otthon.... "


Amit itt írtál komoly? Nekem rohadt kicsi összegnek tűnik egy komplett új blokk 11 rugóért?(már egy sz@ros simson blokkot használtan is 15-20e között árulnak) Tudsz linket mutatni róla?

2014. máj. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Az első hülyeséget ír a 2 ütemű pont nem nyomatékos. Ha nem akarsz daráló hangot akkor vegyél egy 4 ütemű Kymco Agility-t. Keveset fogyadzt és nem megy rosszul. Esetleg nézz olyat amire 80-as hengert tettek
2014. máj. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, no igen az árat lefelejtettem.

Nem tudom mennyire reális de olyan 100 körül szánnék rá, az se baj ha használt, első saját tanuló jószág lenne.

Megfizetném a minőséget, semmi kedvem hogy cserben hagyjon az út mentén, tehát a fent említett márkákban gondolkodtam én is, no persze kérdés hogy 100 körül van-e még ilyen.


Máshol olvastam hogy a 4t gyenge ilyen kis motorban, most akkor ez hogy van aszerint akinek ilyenje van?

Valamint hogy nagyobb köbcentissel nem mernék próbálkozni, a francnak hiányzik hogy a sün szétbüntessen amikor amúgy is már csak pénzbehajtónak vannak.

2014. máj. 22. 14:09
 7/26 anonim ***** válasza:
hát az 50ccm 4t az gyenge...az minden csak nem dinamikus...tény hogy a hangja nem olyan "mákdaráló" , de egy 2t tud jól menni, ám 100 körül , malaguti f12 vagy aprilia old sr ( bár igaz nem mai darab ) de mennek ezek még rendesen hidd el , én ez a 2 között gondolkoznék :)
2014. máj. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

zerge

Otthonról tudok dobni linket. Új henger+dugó+minden hozzá kb ennyi.


Kérdező:

Leírtam mennyivel megy és mennyire megbízható. Én egy aprilia sr oldot cseréltem kínai 4tre. Gyengébb, de ha nem boyracer vagy hanem közlekedsz akkor semmi hátrányt nem jelent. Azt se kell ám elhinni, hogy a 2t 100at megy.


Viszont 100kért srt meg társait... Ennyiért kapsz egy bomtószökevényt - kínaiból meg egy makdnem újat.

2014. máj. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
senkise mondta , hogy egy 2t 50-es 100-at megy , max 80-at valósan , ami órája szerint 100 lehet kb...
2014. máj. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

"de egy 2t tud jól menni, ám 100 körül"


Ez a mondat a maga gyenge magyarságán azt jelenti, hogy egy 2T tud 100-al menni.... És igen, te mondtad.

2014. máj. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!