Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Heló mindenkinek vélemény....

Heló mindenkinek vélemény. :első kocsinak szerintetek az opel astra gsi jó? .

Figyelt kérdés
Vagy mondjatok egy jó autót ami elsőnek jó..!?
2009. dec. 29. 18:29
1 2
 1/14 anonim válasza:
suzuki swift tökéletes tanuló autónak. Olcsó bele az alkatrész, könnyű kezelni. Első autónak ezt ajánlom.
2009. dec. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
szerintem is swift igaz könnyen törik viszont ha vigyázol\ akkor kis fenntartású\még a0 bonussal is\és szinte elnyűhetetlen nem rozsdásodik,keveset fogyaszt,mindenhova befér és nem sajnálja az ember az utcán otthagyni :)
2009. dec. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
*ha vigyázol nem töröd meg,ráadásul ami astrat,főleg gsi-t kapsz olcsóért azoknak a lelke is ki van taposva,rohadva.
2009. dec. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Opel Astra 1.4 vagy 1.6 jó elsőautónak. GSI az még túl sok kezdőnek + olcsóért nem kapsz GSIből jót...
2009. dec. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Opel Astráig még ok, de a gsi már kérdéses, muszály? Most így hirtelen nem is tudom pontosan mennyivel erősebb a gsi, de az egyértelmű számomra is hogy nagyobb a teljesítmény. Nem akarom kérdőre vonni a kezdők tudását, bizonyos esetben a jó húzóerő mentheti meg az ütközéstől. De hamarabb van gond mikor ki akarjuk használni a nagyobb sebességet. Nekem még trabi volt a tanulókocsi, nem azért írom le hogy bárkinek javasoljam, de én azon megtanultam és úgy ültem egyre jobb autókba, sokkal jobb volt mint egyből valami sportos autóval kezdeni, utána beülsz valami gyenge futóművel és egyéb tulajdonságokkal rendelkező autóba, kínszenvedés lesz.
2009. dec. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

Opel Astra jó választás, de nem a gsi!!!

Benzintemető......januártól 20 ft drágább a benzin litere!!!!!

1.4 vagy 1.6 elég.....azután jöhet a gsi...:D

Csak Suzukit ne......jó motor van bennük, de a kaszni....

2009. dec. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
18:58-asnak: A 1.4es astra 60 vagy 82 lóerős változatban készült. Az 1.6os 75 és talán 101 lovasban. A gsi pedig 150 és 125 lóerősben, de az a 125lóerő sem az a 125mint a mai kocsikban van. Az a kocsi kezdőnek még a gyengébb motorral is veszedelmes tud lenni...
2009. dec. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Barátnőmnek 150.000 ft-ért vettünk anno egy Nissan micrat (18 éves kocsi) 3 hónap múlva tk. Szóval nagy gépet semmiképpen. Az utána kapott Skoda Felicia (1,3 benzin) viszont a mai napig karcmentes. Szóval akármit is veszel, számolj rá, hogy úgyis törni fogod 1 éven belül. A másodikra meg úgyis vigyázni fogsz.
2009. dec. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
szerintem vesgél egy jó ladát. megtanulsz autót szerlni, vezetni is megtanulsz (szervó nuku) és gyűjtessz még pénzt hogy vehess olyan autót amilyet csak akarsz
2009. dec. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
kérdéses, hogy jogsi nélkül mennyit vezettél:) de első autónak opel astra jó választás, am 1.6-osból is ki lehet préselni 190-et (de nem magyar utakonXD), vagy VW Golf II GTI-t is elég barátságos áron be lehet szerezni, vagy még bmw 520i-t tudnám ajánlani, szerintem meg lehet tanulni egy erősseb autóval is vezetni, és legalább nem néz mindenki bénának, hacsak nem tudsz vele közlekedni:D am, nekem is első autóm golf II GTI volt, és elég jól bírta a strapát.
2009. dec. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!