Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol érdemes venni vezérműszíjat?

Hol érdemes venni vezérműszíjat?

Figyelt kérdés

Sziasztok. érdeklődnék hogy hol lehet venni minőségi vezérműszíj szettet?

a neten láttam pár helyen ahol viszonylag nem drága. GATES vagy SKF ben gondolkodom

Autó amihez kellene Suzuki Swift 1.3 99 évjárat.

Kösönöm!



2014. máj. 24. 18:21
 1/10 A kérdező kommentje:

pl ez megbízható?

[link]

2014. máj. 24. 18:25
 2/10 A kérdező kommentje:

Vagy esetleg ezek közül?

[link]

2014. máj. 24. 18:26
 3/10 szántóvető ***** válasza:
hol érdemes venni?hát autósboltban.mindkettő kiváló márka,mindegy hogy melyiket választod.
2014. máj. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ahogy írta az előttem szóló vagy autósboltban, vagy, ha tényleg nem akarsz akarsz melléfogni, akkor beviszed egy Suzuki márkaszervizbe, ahol gyárit tesznek bele. Vez.szíj+fesz.görgő+víz pumpa+ szerelési díj olyan 40 ezer körül van.

Ha viszont mindegyikből az olcsóbbikat veszed meg és maszekhoz viszed, akkor 20-25ből kijön.

2014. máj. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

40 ezer márkaszervizben? Nem semmi!

Nekem másfél éve az Astrámhoz vízpumpa nélkül (mert nem a vezérlés hajtja), szintén márkaszervizben kedvezményes akcióban volt majdnem 70.000Ft.


Én sok mindent itt szoktam venni: [link]

Nekem helyben is van, az egyik üzletüktől kb 200m-re lakok. És ha pl az ország túlsó végében egy webáruházban valami akciós, csak írok nekik egy e-mailt az árgaranciára hivatkozva és helyben is megkapom annyiért, vagy még olcsóbban.

2014. máj. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Csak arra voltam kiváncsi hogy amiket belinkeltem alkatrészeket. Azok nem hamisitványok.
2014. máj. 25. 20:59
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát ezt így képről, ami ráadásul nem is a konkrét termékről készült, így nem tudjuk neked megmondani.

Mivel üzletben veszed, számlát kapsz róla, nem a kínai piacon egy sarki árustól veszed, nagy valószínűséggel nem hamisítvány.

2014. máj. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Utána néztem ez egy autósbolt. ami inkább suzuki alkatrészek kereskedelmével foglalkozik.

Csak feltünt hogy kb ez a márka Pl GATES a bárdinál görgő nélkül kerül ennyibe.

Egyébként esedékes lenne mert 74 ezer km van benne. most vettem az autót a szervízkönyve vezetve volt de nem volt jelölve vezérműszíj csere....

2014. máj. 27. 06:43
 9/10 anonim ***** válasza:
Amit linkeltél, az árából következtetve valószínűleg utángyártott, amit a bárdinál lehet kapni az pedig eredeti. Azért is kerül majdnem a duplájába. A kettő között csak annyi a különbség, hogy amíg a gyárival olyan 100ezer km-t lehet elmenni, addig az utángyártottat kb. 80ezer km után már ajánlatos cserélni.
2014. máj. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
úgy tudom hogy korlát van az idő tartamra. Általában eddigi autokon amik voltak kb 60000km enként vagy 5 évente cseréltem. Mindig Gates szíjat használtam. Ezért maradnék ennél a márkánál.
2014. máj. 27. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!