Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simsonra Tranzimós Babetta...

Simsonra Tranzimós Babetta gyújtás? Többi lent

Figyelt kérdés
Van itthon egy csapágyas Tranzimós Babetta blokkom, és az s51-es simsonomra szeretném ezt átrakni. Mit kell ehhez csinálnom, illetve miket kell rajta átalakítani? Van a simson.hu-n cikk erről, de nekem Tranzimós van.

2014. máj. 24. 20:04
 1/5 anonim válasza:

Tirisztoros nem? Át kell alakítani a főtengelyt hogy rá tudd rakni a Babetta lendítő kerekét.Én nem tenném de te tudod ,

ha szét akarod veretni a simo hajtókar csapágyát meg a főtengelyt idő előtt akkor rajta.Ha esetleg erősebb tuning főtengelyt raksz be erősebb csapágyakkal akkor tartósabb lesz de síma utcai simson-ba nem érdemes

2014. máj. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem akarom pörgetni mint az állat, miért verné szét a csapágyakat meg a főtengelyt?
2014. máj. 24. 22:19
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak ez a megszakítós elég megbízhatatlan, és melegen máshogy adja a szikrát stb... Szóval egy megbizhato stabil gyujtást szeretnék amivel nem kell szarakodni
2014. máj. 24. 22:21
 4/5 anonim ***** válasza:

melegen máshogy adja a szikrát?

vegyél bele másik hőértéket :)

Ilyen kókányolással nem éri meg sz arakodni hisz megveszed a tirisztoros gyújtást rá és az a legjobb neki!

Újonnan már tudsz venni [link]

de bontottan talán kevesebbért is tudsz szerezni.

2014. máj. 25. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 szucs patrik válasza:
Én csak ajánlani tudom a babetta gyújtást!A megszakítós gyújtásommal rengeteg gond volt és mindig tolhattam hazafelé!Pedig nemvolt ojan alkatrésze ami nem volt kicseréle , és szakszerüen be is volt állítva!Amióta babetta gyújtásom van a fejem se fáj! Hidegen melegen rugásra indul és nagyon megbízható! Ha egyszer kétszer valamit cserélni kell benne (de nekem 1 éve megy )még akkor is megéri mint küszködni meg égni a többiek előtt! Ja és jobbak a reakciói is a gázra :D a csapágyakkal+főtengellyel semmi baj nem lessz ha nem üt a lendkerék!!
2014. júl. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!