Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek elso autonak ez...

Szerintetek elso autonak ez megfelelne?

Figyelt kérdés

Dacia 1410, 1,4L, 2002-es kiadasu, neztem rola velemenyeket, es hat nemtudom? Szerintetek? 250.000 forintot kernek erte? Es tobbnyire garazsban tartott, nem rohad, pocre indul, olaj motor semmi sem folyik.

[link]

[link]

A szine szurke mint az elso belinkelt kepnek, a masodik kepen csak az auto hatso felet akartam, hogy lassatok.

Par video, hogy hogyan gyorsul...:

http://www.youtube.com/watch?v=qMxtTHeFqbQ&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=MZn-Nt3gYHg&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=8MXM19qNL4g

En felvagodni akarok vele, hogy most hogy menyen, mert aszem 145km/h a vegsebessege, nekem annak kell leginkabb, hogymegtanuljak vezetni, es hogy elvigyen A-bol B-be... Szerintetek jo valasztas lenne? Az elado a szomszedunk es elso tulaja az autonak.


2009. dec. 30. 09:59
 1/9 A kérdező kommentje:
Es az autoban 34.000km van, mert a csaladban 1 szemelynek van jogositvanya, es volt/van cegews autojuk es legfokeppen azt hasznaltak.
2009. dec. 30. 10:05
 2/9 anonim ***** válasza:
Inkább ne, csak egy dacia. Ha jól tudsz szerelni, akkor jó kocsi, de ha nem akkor utálni fogod. vegyél inkább egy ladát, azzal boldog leszel.
2009. dec. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Dáciát ne ne ne

Hidd el nem kell az neked.

MOst hiába 2002 es és qurva olcsó....

3 szót tudok mondani:

japán, német, orosz

ezek közül a gyártók közül válassz kocsit.

Én ajánlom a japán kocsikat. Motorikusan az életedbe nem lesz vele gondod. kicsit kényelmetlen egyik másik.

Német se roszz, olyan középkategória közepes motorikusan (van is vele gond, meg nincs is), és kényelem terén is.

Orosz kocsim még nem volt, de a hallottak alapján, motorikusan azok is jók, kényelem viszont alsó kategória szintén.

Ja és dízelt ne vegyél, meg autómata váltósat se, ha jót akarsz magadnak.

2009. dec. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
250 ezer forintért vegyél kettes golfot ne daciát te szerencsétlen
2009. dec. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Corsat is kifoghatsz,de láttam Fiestát is ilyen árban.Nézzél körül a Suzik körül is,arra törekedj kevés kiadás több kocsikázás.
2009. dec. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
Vegyél inkább Golf2 öt, vagy Golf3 at
2009. dec. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is Dacia 1410 volt. Nemvolt vele semmi baj mert !!!KARBAN VOLT TARTVA!!!! igaz 20éve körül már "kicsit" rozsdásodott az alváz de ez van. Nincs rossz autó meg rossz motor csak elhanyagolt sztem.
2009. dec. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó:

akkor mivel szeretnéd magyarázni hogy a 4 éves volkswagen polok elektronikája kuka????

KÉsz beszarik a motorvezérlőelektronika és 300000 ft-ér kapsz újjat, vagy ha mákod van 100e ért megjavítják.

2009. dec. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azt jegyezném meg hogy a youtube videon tuttira tuningolt Dacia van,lehetetlen hogy 90-100 lovas Astrat es octaviat legyorsulja.Amugy valoba lattam olyan Daciat ami csupa mekanikai tuningal 120 lora volt piszkalva,modositva az attetelek,masodikban szempillantas alatt 4500 at porgott 80nal
2010. márc. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!