Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Strapabíró autót keresek...

Strapabíró autót keresek rossz utakra. Fontos, hogy kicsi legyen (szűk utak) de bírja a kátyúkat homokos köves utakat. Ne legyen suzuki. Van javaslatotok?

Figyelt kérdés
1 gyerekkel, Bp vonzáskörzetéből. Naponta ingáznék be Pestre + vinném a gyerkőcöt bölcsibe (ami nagyon rossz helyen van).
2014. máj. 30. 10:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora árban kellene?

Valami kis Corsát mondanék, vagy Toyota Yarist.

Mondj egy árat, köbcentit, benzin/dízel, és válogatunk.

Sutyukit tényleg nem érdemes ilyen terepre venni.

2014. máj. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Suzuki Vitara. :)


Strapabíró, kicsi, jól bírja a terepet, igénytelen, olcsó a fenntartása. Bár Suzuki...

2014. máj. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Olcsó is legyen, esetleg nem baj ha régi?

Mennyire kátyús és köves az az út?


Mert ha újabb, akkor Suzuki Jimny lett volna a válasz.

Ha régebbi, akkor összkerekes kocka Fiat Panda.

2014. máj. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

*most nézem: új Pandából is van összkerekes - bár az nem tudom milyen.

De a legbiztosabb ha írsz árat is, meg kort (min-max), benzin vagy diesel, mert ezek mind szűkítik a kört.

2014. máj. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell összkerékhajtás. Jó a sima Fiat Panda, benzines 1.2-es motorral.


[link]

2014. máj. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Bá azt mondtad, Suzuki ne legyen, én a Suzuki Jimny-t ajánlanám, az elvárásaidnak megfelel, jó autó :)
2014. máj. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Suzuki Jimmy / Vitara.... ezekkel jársz a legjobban nem tudom mért utasítod el alapból.
2014. máj. 31. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
63%
Bölcsitársak kibeszélik a porontyot a háta mögött az autójukért :D
2014. máj. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Lada Niva.
2014. máj. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a választ!

A szitu a következő: fél éve van jogsim. Egy nissan micrával kezdtem, kicsi 3 ajtós ('99). Nagyon bátran mentem vele be Pestre mindenfele. Sajnos összetörték (hátulról belém jöttek). Vettünk egy '99es Toyota corollát nagyon jó árban. viszont hatalmas. Azóta félek vezetni, túl nagy. Micrához képet pláne. Folyamatosan attól félek, hogy nem férek el vele. Egyszer már a járdaszegélynek is nekimentem mikor jött egy kisbusz, defektem is lett.


Szóval ezek 4-500e Ft-s autók. Gondolkodok hogy lecserélném. Amit szeretnék, hogy biztonságos legyen de kicsi. És bírja a szűk utakat. A jimmy jól néz ki de nem egy terepjáróra gondoltam :).


Toyota yarist néztem meg Daewoo matizt de ez a matiz nagyon kicsi... A toyota yarist nem tudom milyen.

Köszi előre is.


(Lehet hogy vezetéstechnikai órákat kellene vennem mert ez a corolla szuper kocsi csak épp óriási nekem)

2014. jún. 1. 19:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!