Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a helyzet ebben az esetben?...

Mi a helyzet ebben az esetben? Letrafiztak 30 as táblánál ( utfelujitás munkálatok) az utra korábban érvényes 50 es sebesség körül 55-60 al viszont amelyik mellék utcábol kifordultam onantol nincs kint egyetlen 30 as tábla se csak a legelején?

Figyelt kérdés
2014. máj. 30. 14:59
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
2014. máj. 30. 15:02
 2/15 A kérdező kommentje:
nagyon rosz imitácio lett de remélem kivehető
2014. máj. 30. 15:03
 3/15 A kérdező kommentje:
az r betű akar lenni a rendőr viszont ha számit akkor hogy bizonyithatom hogy mellék utcábol fordultam ki?
2014. máj. 30. 15:04
 4/15 anonim ***** válasza:
A kereszteződés feloldja a 30-as táblát. A "türelmi zóna" egyébként 50km/h megengedett sebesség mellett 54-ig tart, ha óra szerint 60-nal mentél akkor lehet hogy majd levélben felkérnek arra hogy nyilatkozzál hogy ki vezette az autót, de ilyenkor ha családtag vezet, rá nem kell terhelő vallomást tenned.
2014. máj. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
értem köszi de a szembe sávba attol még van kint tábla csak az ugye nekem pont hátulrol van egyébként szerintem lelophatták vagy elfelejthették kitenni a táblát mert végig felvan turva az út mind 2 oldalt
2014. máj. 30. 15:09
 6/15 A kérdező kommentje:
egyébként nem útkereszteződés akar lenni csak rosszul rajzoltam egy mellék út amiröl rákanyarodok a fő utra de csak a fő út elején van tábla amettöl én kikanyarodok a rendőr auto ig semmi féle tábla nincs kint
2014. máj. 30. 15:13
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha egy utcán ahol végig 30-as korlátozást akarnak, ott minden kereszteződéshez tenni kell táblát, azért hogy mint a esetedben is, láthassa az is aki kifordul a kereszteződében. Ha jön a csekk 45000 forintról akkor kezdd el firtatni hogy hol volt 30-as tábla, meg hol nem.
2014. máj. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

2008 óta objektív felelősség alapján büntetnek, azaz az üzembentartót veszik elő. Ha jelenti az üzembentartó, hogy más vezetett, de nem akarja megnevezni, akkor továbbra is ő kapja a csekket. Csak akkor fizettethetjük meg mással a büntetést, ha igazolni tudjuk, hogy ő vezette az autót akkor, amikor a szabálytalankodás történt.

Akkor lehet mentesülni a büntetés alól, ha be tudjuk bizonyítani, hogy mégsem követtünk el szabálysértést, vagy ha ellopták az autót és ezt bizonyítani tudjuk.

2014. máj. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A mellékút is útkereszteződés. A garázsbehajtó, vagy kocsibeálló az nem. Nézd meg hogy az az út rajta van e a Google térképen, ha rajta van akkor az útkereszteződés.
2014. máj. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
értem köszönöm akkor érdemes szerintetek levideozni a " helyszint"? mert szerintem 1-max 2 héten belül befejezik a munkálatokat és gondolom leveszik a maradék táblákat is
2014. máj. 30. 15:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!