Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A régi Aprilia sr50-esek...

A régi Aprilia sr50-esek közül mind vízhűtéses?

Figyelt kérdés

A régi, 90-es évekbeli sr50-esekre gondolok: [link]


Ezekből volt léghűtéses verzió is? Érdemes ilyet még megvenni? Van valakinek személyes tapasztalata ilyenről?

Igaz, hogy társainál többet eszik? 4l-ekről hallottam....



2014. máj. 31. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:
amit linkeltél az pont léghűtéses.
2014. jún. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. És ezt honnan lehet külsőre megállapítani? Elég kezdő vagyok e téren.
2014. jún. 1. 16:43
 3/3 anonim válasza:
Az első burkolaton ha van hűtőrács akkor vizes, ha nincs csak egy kis kivágás mint ennél is akkor levegős. Akkor viszont oldalt alól a kipuf előtt ahogy a képen is van az a piros a kényszerhűtője (venti). Érdemes ilyet venni, mondjuk jobb állapotút bármi hűti is, de lehetséges vizes jobb, jobban hűt talán. Fogyasztás motorja válogatja, állapottól függ, ha régi leharcolt akár 4,5L ha egy felújított akkor lehet csak 3,5L. Nekem volt és elégedett voltam vele.
2014. júl. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!