Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy robogó műanyag idomait...

Egy robogó műanyag idomait újrafényeztetni, vagy fóliázni érdemes?

Figyelt kérdés

Van egy Aprilia Gulliver robogóm ,ami már elég ramaty külalakkal rendelkezik. Mivel motorikusan és szerkezetileg tökéletes állapotban van, úgy döntöttem, felújítom a külsejét. Nem akarok semmi extrát, egységes színűre akarom az egész motort, mondjuk sötétszürkére, vagy feketére.

Fóliázni vagy festetni érdemesebb? Melyik mennyibe kerül nagyságrendileg?



2014. máj. 31. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Inkább fóliázni. Műanyagot nem egyszerű festeni, bár nem is lehetetlen de a rendes munka jóval drágább mint a matricázás.
2014. máj. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És mennyibe kerül nagyjából egy ilyen komplett fóliázás?
2014. máj. 31. 18:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, talán innen ki tudsz silabizálni valamit:

[link]

2014. máj. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem is ilyen robogóm van. Én egy autófestőtől vettem, azt ígérte, hogy majd egy téli napon amikor nincs munkája kijavítja a hibákat. 2 nap múlva azt mondta, inkább az vissza pénzt de neki nincs idegzete ezt csinálni. Kérdeztem, hogy mennyiért festenek újra de olyan horribilis összeget mondott hogy inkább hagytam... Pedig szeretném én is felújítani nagyon megbízható robogó korához képest. Én imádom.
2015. jan. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!