Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan lehet működő akár...

Hogyan lehet működő akár műszaki vizsgával rendelkező autót lassú járműnek vagy munkagépnek vizsgáztatni?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam hogy vennék egy kisebb autót, pl egy ticot vagy marutit és levágnám a tetejét és platót tennék rá, lehetne vele építőanyagot vagy terményt szállítani!
2014. máj. 31. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lenne egyszerűbb utánfutót húzni? IFÁból láttam már hogy lassú járművet csinálnak (így már lehet vezetni B-s jogsival is és persze ugyanúgy mennek vele 60-nal), de személyautót még nem. A fő kritérium az lenne hogy maximum 25-tel mehet. Na most ezt hogy oldod meg? Kiveszel 2 gyertyát a 3-ból és ledugózod a helyüket? Vagy hogy?
2014. máj. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mint az Ifáknál is a műszaki vizsgára, más autónáo is a váltóval lehetne babrálni szerintem. Aztán persze az Ifáknál is a módosítást visszaalakítják eredetire, ezért megy a piros rendszámos Ifa 60-nal.

De a papírozás menetét nem tudom, pedig engem is érdekelne.

2014. máj. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
váltót szokás piszkálni. és max 2 személyes lehet. azt hiszem ennyi. hogy menyit mehet azt nem tudom. de utólag vissza szokták alakítani had mennyen.nagybátyámnak trabessza volt.
2014. jún. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
de ebbe mi a legnagyobb hasznod?
2014. jún. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
csak biztosítást kell fizetni.
2014. jún. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!