Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kicsi vagy nagy autó?

Michael P kérdése:

Kicsi vagy nagy autó?

Figyelt kérdés
A kérdésem csupán az lenne,hogy mekkora autót vegyek szerintetek??Az autó hosszú távra lenne használva.Külföldi szezonális munkára...1.4,1.6 kis autó ami talán kevesebbet eszik vagy 1.9,2.0 ami többet eszik nincs annyít pörgetve és talán jobban bírja??Várom véleményeteket válaszotokat..
2014. jún. 4. 07:39
 1/10 A kérdező kommentje:

Utólag írnák példát is..kisautó vw polo III classic..

nagyautó volvo s 40 1.9 D.....

2014. jún. 4. 07:56
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha az S40-es Volvot nagy autónak vesszük akkor az azért jobb lenne. Kérdés hogy nálad mit jelent a külföldi munka. Nem mindegy hogy Komáromból Komárnóba mész vagy Békéscsabáról Münchenbe.
2014. jún. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez a jobban bírja dolog olyan, hogy az 1.6 is elmegy félmillió kilométert gond nélkül (ha nincs valami anyaghiba valamelyik alkatrészében, de ez meg előfordulhat minden autónál)

Ismerősék 1.0 Suzukival bejárták Európát, több százezer kilométert belehajtva, nem kímélték és még mindig nem kellett a motort javítani. Ezzel nem a Suzukit fényezem, csak azt mondom, hogy még az 1.0 motor is bírja.

Nagy távokra 1.9 dízelt vennék.

2014. jún. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37%
s40 is kis autó, s80 már nagyobb, 7-es BMW, a8 ezek nagy kocsik, ezeket nézd
2014. jún. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ha sokat vezetsz, rendszeresen akkor egy nagyobb dízelest válassz. sokkal, sokkal kényelmesebb. kisautó városi furikázáshoz való.
2014. jún. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hát inkább Békéscsaba-München távolság.

Igen nagybátyámnak is suzukia van ő is sokat megye vele bár én egy kicsit szkeptikus vagyok... :)

a8,BMW 7-es uszályt azért nem akarok mert nincs még valami nagy vezetési rutinom...Meg ezek olyan nem tudom milyen autók nem akarom őket dehonesztálni...nem megy a stílusomhoz... xdxd Nagyon köszönök minden választ de ha még van jöhet nyugottan.

2014. jún. 4. 14:48
 7/10 anonim ***** válasza:

Egyáltalán menyiért tervezel autót venni.

Mert ha legalább 1 misit rászánsz ez esetben én egy első generációs Toyota Avensist ajánlanák neked 2.0 D-4D dízel motorral 110 pacis szóval nem egy hatalmas teljesítményű autó de a 140 km/h utazósebességet kényelmesen viszi és a fogyasztása sem sok eléggé takarékos autók.Emellett viszonylag nagy és kényelmes utastere van sokkal alkalmasabb utazó autónak egy nagy autó mint egy kicsi már a helyvéget is.

2014. jún. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
jó kocsi az s40, de az első generációshoz drága a legtöbb alkatrész
2014. jún. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
hát azért 1 milliot nem...2.000-2.500 eura gondoltam.....Ezért már lehet kapni egy aránylag normálisat,nem??Meghát nagy rutin sincs tanulóautőnak jó lenne....és azután majd jöhetnek a Q-k a Z-k és az X-ek.. :)
2014. jún. 5. 21:16
 10/10 anonim ***** válasza:

Ismerősöm egy 1.9 TDi A4-gyel járja az országot immáron ötödik éve.

Nem nagyon volt még ráköltve a kötelezőkön kívül, 550 ezer forintért vette, és most van 750.000 km az autóban.

Tartós szépségek ezek.

2014. jún. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!